Krpec :-(

Príspevok v téme: Krpec :-(
krpeec

Zdravím, som chlapec a mám 17 rokov (skoro 18). Mojím veľkým problémom je moja výška. Meriam len 170cm a veľmi sa pre to trápim :-( som najnižší z triedy a mam z toho \"komplexy\". Neexistujú nejaké tabletky, cviky, metódy ktoré by mi nejako pomohli? Jem veľa, no nepomáha to. Taktiež aktívne posilujem 3 roky. Nechcem byť taký krpec :-( Je krajšie sa na svet pozerať zhora a nie zdola :-)

krpeec

Vďaka za pozitívne reakcie, no veľmi mi to nepomohlo. Za posledné 3 roky som vyrástol len 3 centimetre, a už vážne pochybujem že budem mať aspoň 175. Rodičov nemám tiež vysokých (mama 169cm, otec 174cm) čiže bude to asi genetikou. No mňa to neskutočne štve, neviem si preto nájsť ani babu :-( čo z toho že mám svaly, keď ma ani nevidno od zeme...

dobra vila

esso, to si na omyle, ze "dievcata na to nepozeraju, teda aspon tie normalne". Co ma byt to "normalne"? Preco?! Ja som normalne dievca a pozeram na to. Myslim, ze to zavisi JEDINE tak od vysky dievcata, lebo nizsiemu dievcatu to vadit zjavne nebude.
Ale myslim, ze ak ma 170cm vysku (este zrejme narastie), ale drzme sa tej 170-tky, tak 170-171cm dievca pritahovat moc nebude. Vsak si da to dievca male podpatky a uz ho prevysi, nieto nejake cizmicky a co ja viem ake vselijake opatky su v mode, bude o hlavu vyssia. Ale su take, ktorym to nevadi - vid nicole kidman a tom cruise. Zato vsak nemusi byt dievca "nenormalne", ze na to pozera. Ja mam vysku 172cm, a fakt ze jedna z mala veci, ktore by mi strasne vadili, keby bol moj chlapec nizsi, taky isty, alebo len o cosi vyssi ako ja. Pre mna to neukaze dobre, necitim sa tak dobre. A nepovazujem sa preto za hnusnu, alebo nenormalnu.

Krpeec - ty este narasties. Myslim, ze to nebude natolko zufale, ako teraz, lebo tvoj smutok velmi citit z prispevku. Pozeraj aj na to (aj ked v niektorych pripadoch to VOBEC nema suvis, ako vysoki su tvoji rodicia). Ci to je aj genetika, ze si malicky, ale casom sa mozes riadne natiahnut. Myslim, ze ak prevysis tych 175cm, budes este stale mensia odroda, ale nie je to ziadna katastrofa a budes si mat aj z coho "vyberat" (myslim dievcata). Hlavne, ze si zdravy, to je a stale bude najdolezitejsie. Drzim palceky, nech podrasties, ked si z toho tak smutny.

esso

z toho si nic nerob :) dievcata na to nepozeraju :D teda tie normalne :D aj moj frajer ma asi 168 a co :) nikdy mi to nevadilo fakt sa o to nestaraj...a vacsina bab ma tak 170-171

salatka

ved nie si az taky maly... a este vyrast mozes neaky ten cm :-) jedine ze budes neak nenapadne nosit opatky .. v zime to schovaju dlhe gate, ale v lete ti neporadim ...