Rozsirene cievky, metlicky

zuzana s

1000Sk/prepac to Sk/ale tak sa mi to pise lepsie, za jeden zakrok.Ale tukni si na www.ulk.sk su tam aj ceny.Som to pozerala pred chvilkou a taku cenu tam maju uvedenu.Aj ja som vtedy tolko platila.Trva to len chvilku a vysledok stoji zato.

zuzana s

ano petuska mas pravdu.Myslim, ze mi to robil asi 3x a odvtedy to vobec nemam.Vydrzi to niekolko rokov.Tak mi bolo povedane.

zuzana s.

ahoj,mne to robili v Blave v ULK v Petrzalke asi pred 3-4 rokmi a som maximalne spokojna.Mala som ich dost vela a vyrazne.Odvtedy nie je po nich ani stopy.Bohuzial neviem ako sa da metoda volala ale urcite to bolo laserom.A robil mi to Dr.Vrabec,ktory je aj velmi mily.Neviem sice odkial si ale ja to mam do Blavy hodku cesty.A chodim tam aj na kozmetiku,lebo som velmi,velmi spokojna.Dufam,ze som Ti aspon trosicku pomohla.Krasny dnik

Petuska B

Najlepšia a najdostupnejšia metóda je laser, najlepšie je ho absolvovať na jeseň, nerobí sa na leto, neznáša sa to dobre s prudkými slnečnými lúčmi. Musí sa však absolvovať niekoľkokrát a neviem, či je to aj navždy. Pomôže úprava stravy a tento krém je na to veľmi dobrý.

www.energy.sk