babenky radte :)

Príspevok v téme: babenky radte :)
barbarka :

potrebovala by som pomoct mali sme s priatelom sex.. spravil sa do mna a potom neskor som si robila test ... a nie jeden ale tri ..ale nie vsedky naraz tak po 3 dnuch ... prvy som si robila 5 dni potom ... druhy na 6 a treti dri dni pred menstruaciou a nic len jedna ciarka.Lenze menstuacia mi meska uz 3 den co sa u mna nestava ja mavam vzdy pravidelnu.Sem tam ma pobolieva brucho ale menzes nechodi.Nemam ani stres ze mi mi to oddialil ani na to neja extra nemyslim ... len ho cakam a nic... moze sa stat ze by mi test ukazal 3 krat zle? asi nie co?

[zruseny1]

no vidis :) predosle komentare, alebo aj ine temy zvyknu niekedy zmiast...
tak som rada ze sa to vysvetlilo :)
a ja nebudem zas unahlene rozdavat minusaky :D

levicaaaaa

Inkognito: v poriadku, môj vzťah k tebe je tiež neutrálny, toto bolo naozaj nedorozumenie... :))
stáva sa :))

levicaaaaa

Inkognito: v tom prípade prišlo k nedorozumeniu :D
tou vetou: " ak si taká dospelá..."
som myslela to, že ak je taká dospelá, prečo rieši to, že sa tu ľudia hádajú, koľko má rokov, a prečo na to vulgárne reaguje :))

ok, ale toto je moja chyba, zle som to napísala, mohlo to niektorých ľudí popliesť...

ale už je to vysvetlené :))

[zruseny1]

levica... a si si ista ze ten minusak je od barbinky? ja som ti ho dala... a nehodonotila som antipatie ale presne ten obsah spominaneho prispevku... nepozdavala sa mi veta.." ak si taka dospela... " boli tu aj starsi a zas nemyslim, ze sa pytala nieco take nepochopitelne...iba chcela vediet aka je pravdepodobnost, ze by trikrat spraveny test mohol ukazovat zle...a levica proti tvojim ostatnym prispevkom nic nemam absloutne...
a aj to - hned zrusim sorry :)

levicaaaaa

inak, pre tích čo nevedia, ako a prečo hodnotiž príspevky odporúčam www.zdravie.sk , časť hodnotenie príspevkov...

nehodnotíme antipatie alebo sympatie ale príspevky... ;))

levicaaaaa

barbarka : dík za mínusový bod... viac - menej som ho čakala...

btw, inzerát? :D
a áno? je.nutý ten kto odpisuje? okey...so Welcome in the club ! :)

barbarka :

ja som jebnuta? jebnuty je ten kto na tento inzerat odpisuje :D:D keby mal trosku inteligencie .. by si vsimol ze je pekne stary :D :D :D :D :D

barbarka :

hehe ze zdoverovanie 15 alebo trafenej sliepky??? ach baby ste trapne ja mam 22 a ako som to podla teba mala napisat jebala som s priatelom? myslim ze som to napisala vystihujuco a dost slusne ... na to aby to pochpopil aj taky clovek ako si ty a asi ani nic o tom nevies ked toto pises ....