Pocit svrbenia,vytok..??

sasaLC

Ahojte..moj problem je taky,ze od soboti mam pocit svrbenia a palenia vaginy,velmi mi je to neprijemnee:(..co to moze byt????...odvcera sa objavil uz aj vytok, ktory zapacha..nepoznate nejake dobre rady???...poradte mi pls napiste mi na Emo_sasike@azet.sk dakujem

marika9999

pri problémoch dokážu pomôcť prírodné výživové doplnky,ktoré sú bez chémie, bez vedľajších účinkov a výsledok provnateľný pri troche trpezlivosti priaznivý. Sú veľmi dobré i ako prevencia pred vznikom tu spomínaných problémov

aluska

no tie kvasinky mozu viest az k zapalu posvy....a nechcite to zazit, odporucam vam....ked som urobila jeden krok tak som zacala plakat, tak to bolelo...v zivote som sa tak hrozne necitila

blondik

Proti svrbeniu si kup v lekarni canesten a opytaj sa na pripravok Tantum Rosa,je to na vyplachovanie vaginy. Desinfikuje to zapal. Mne to velmi pomaha,po dvoch vyplachoch sa ti strati vytok a svrbenie pomocou canestenu prejde tiez. Ja si to kupujem v rakusku neviem ci to dostat u nas ale spytaj sa v lekarni. Usetris si tak navstevu na gynde.100% to pomaha.

ojka

Ak tvoje problémy pretrvávajú viac ako 3-4dni a/alebo sa ti stav naďalej zhoršuje,tak by som važne doporučila navštíviť svojho gynekológa a začať s liečbou. Podľa tvojho opisu by mohlo íst asi o nejaku pošvovu infekciu. Tu sú najčastejšie príznaky:dlhotrvajúci a nezvyklo silný pošvový výtok, žltavé, či nazelenalé zafarbenie výtoku,značne svrbivý, či pálivý výtok,hrudkovitý, či spenený charakter výtoku,zapachajúci výtok, často zvýraznený zápach po pohlavnom styku,výtok, ktorý sprevádzajú bolesti v podbruší,výtok, ktorý je sprevádzaný potiažami pri močení,výtok, ktorý je spätý bolestivým pohlavným stykom,výtok, ktorý je spojený so zvýšenou telesnou teplotou. Takže radšej šup šup k lekarovi, nech je zasa všetko v poriadku, tak ako má (: