urazeny za kazdu blbost

Príspevok v téme: urazeny za kazdu blbost
minina

Ked zvysim hlas partner sa nafukol na cely den. zakricala ze zapchal odtok na vani, ze ci je vadny a on na to cely den sa so mnou nerozpraval,ja som sa aj pokusala ,al on zaryto mlcal a tym ma este viac vytacal.
.Co robit s urazlivym.lebo pokazi kludne aj dva dni ....ako pristupujete k urazenemu? co robite ked niekto je na vas urazeny?

egresko

Tak keby mi priatelka nadavala za taku blbost tak by som sa asi rozisiel. To nema vyznam, co budes dokazovat ked to bude nieco vaznejsie?

laskonka

Jedna vec je ta, ze akceptujeme aj jeho povahu a mne by sa nepacilo, ak by ma partner nazval vadnou. Aj moj priatel je urazlivy, kolkokrat mlci a mlci a mlci a vytaca ma to do nepricetna, takze viem absolutne pochopit tvoju situaciu. Ja som vzdy ta, co musi prist a ospravedlnit sa, pretoze jemu kym sa nieco dostane do hlavy a pochopi to, tak budu aj Vianoce. Pochop ho, rozpravaj sa s nim o tom, a nehovor to, co vies, ze mu vadi, ze to nepochopi. Vsetko si treba vydiskutovat... Ak si ale nerozumejupartneri, ze nemozu spolu zartovat ani, je to dost zle... (vlastna skusenost)

MMMaruska

no myslím že "vadný" by urazilo aj mna...ale zas viem ako vie naštavať ked zas niečo neurobí ako som ho žiadala...

Nabudúce sa vyvaruj nadávok, raz začneš a bude sa to len stupnovať

ranada

Ja si tiez myslim ze partneri by si nemali nadavat v injektivoch ako napr. debil, krava, pi.. atd. Ja som s mojim uz 8 rokov a za ten cas mi nic take nepovedal. Proste oni to maju v rodine aj jeho rodicia sa k sebe chovaju velmi uctivo, no a mne niekedy vyleti slovicko debil a doplatim na to tak, ze mi priatel povie ze este raz a rozide sa so mnou, a vzdy mi to vytahuje na oci ze ako som to mohla povedat, velmi ho to ranuje a trapi. Ludia ktori sa miluju, nemali by sa takymto sposobom urazat.

jajka001_

sa mu ospravedln predsa
ja by som ti na take povedala, ze ty si vadna. co ho hned urazas, to nevies povedat normalne?

ranada

Mal by prestat mlcat potom ako sa mu ospravedlnis, ze sorry ale vytocil si ma, nemyslela som to tak a bozk. Takto to za normalnych okolnosti funguje :)

salatka

neviem,ale tiez si myslim, ze si to mohla riesit inak a nie mu hned vraviet, ci je vadny, ak zapchal odtok vo vani... ved to nie je nic hrozne a da sa to odstranit..

Gill

No keby na mna nakrical priatel ci som vadna, pre taku hlupost, tak to asi tiez nebudem brat celkom v pohode. A ospravedlnila si sa mu? Ked je na mna niekto urazeny a ja viem, ze ma dovod, tak sa mu najprv ospravedlnim a potom bud necham tak, nech ho to prejde alebo sa snazim udobrit. Nema zmysel, ked sa on urazi, ja sa urazim preto, ze sa on urazil a potom je ticha domacnost. Niekedy staci obycajne prepac a uprimny usmev a veci sa daju do poriadku.

alzbee

Ked som sa ja zvykla ofucat (ale mala som na to aj dovod), tak (ex)priatel vzdy za mnou prisiel so slovami, ze co chcem tymto mlcanim dosiahnut, ze aky to ma vyznam ? ked si uvedomil chybu, tak sa mi ospravedlnil raz a tym padom to prenho koncilo. Nechal ma tak, nech sa vydycham..a raz mi povedal, ze radsej nech nanho nakricim, do prdele ho poslem, ci facku dam, ale nech nemlcim, lebo to neznasa. A odvtedy som sa snazila to riesit slovne a nie mlcanim. Lebo clovek nikdy nevie, co sa moze stat a keby sme sa nestihli udobrit, tak by ma to trapilo dokonca zivota...