Vysoký krvný tlak!

RNG

Rozne bylinky su dobre, hlavne ukludnujuce, lebo casto je vysoku tlak sposobeny stresom.
Cesnak, citron, pastierska kapsicka, lubovnik bodkovany, harmancek, ard.
Z odplnkov by som ale odporucil najprv 5-HTP, ten zvysule hladinu serotoniinu, co priaznivo ovplyvnuje psychiku, potom vytazok z lubovnika(St Johns Wort, 3x1 gram. 0.3% hypericin.
Ale smes soli(NaCl/KCl) velmi casto pomoze,a je to lacne a zdrave riesenia.

tinusska

no najlepsie na znizenie tlaku je cesnak alebo citron. na vyrovnanie tlaku je dobra kapsicka ... pomaha nizky zvysovat a naopak vysoky znizovat... taku rovnovahu .... je to taka zelina, kt. rastie aj na zahrade a robi sa z neh hrkalka... viac mi nepride na um..

agina

Pre vysvetlenie RNG. NaCl je sodna sol a KCl draselna sol.NaCl je halit a KCl je sylvin.Skuste hladat pod tymito menami.Vyskusam to namanzelovi, ten ma zvyseny krvny tlak a zrychleny pulz.

RNG

hodne uzitocnych rad. Dodal by som len jednu.
Lekari casto tvrdia, ze vysoky tlak je od privela soli. Tym muslia sodik.
Telo potrebuje max 2400mg sodika a 5000mg draslika. Sodika mame casto privela, draslika primalo(zdroj=zeleniny hlavne)
Kedze sme nachylni viac solit(NaCl) mkoj trik je miesat morsku sol nerafinovanu(obsahuje vsetky potrebne stopove prvky, ktore rafinacia vyhodi) na polovicu s KCl, ktora je rovnako slana. Potom aj presolene jedla nam nedaju privela sodika.
Podla mnohych vyskumnikov casto tlak zavisi od pomeru sodik/draslik. Tymto trikom je tento dovod vysokeho tlaku odstraneny.
Poznamenavam, KCl je rovnako slany ako NaCl

maxo

Vyskúšaj toto:
V lekárni si kúp Alvisan čajovinová zmes a ľubovník bodkovaný, striedavo pi čaj z týchto biliniek niekoľko krát denne, poslednú šálku si daj večer pred spaním z ľubovníka. Na -odkaz odstránený- si objednaj Cesnak s petržlenom tabl. a Klíčkový olej, z oboch užívaj 3x1 tobol. asi tri týždne, neskôr môžeš znížiť dávky podľa stavu. Táto liečba je čisto prírodná a jej účinok by sa mal prejaviť cca po troch-štyroch týždňoch užívania. U mňa sa prejavilo zlepšenie po troch týždňoch. Liečbu neprerušuj, pitie čajov nevynechávaj. Usiluj sa aj zbaviť stresu dychovými cvičeniami a cielenou relaxáciou. Dobrý je šport a cvičenie, prípadne prechádzky na čerstvom vzduchu. Pokiaľ trpíš aj nadváhou pridaj aj užívanie prípravku Lkvb, tiež ovplyvňuje krvný tlak a celkovú psychickú pohodu. Mne táto terapia naozaj veľmi pomohla, v súčastnosti neužívam žiadne syntetické lieky. Prajem veľa zdravia.