Existuju?

Príspevok v téme: Existuju?
<3

Prisla na mna akasi depka, alebo skor premyslajuca nalada. Mam 18, mnohi si povedia, ved si este mlada, mas cas, no ja to citim uplne inak. Jednoducho: Tuzim po dobrom a milom chlapcovi, skutocne mi v prvom rade ide o jeho vnutro. Chcem, aby ma lubil taku aka som, aby sa ma nesnazil zmenit. Chcem milovat a byt milovana. Tuzim po tom, aby som mala novy zmysel a radost v zivote, aby som stale mala na koho mysliet, aby som vedela, ze tu na svete je niekto komu na mne zalezi. Nechcem ziadneho arogantneho chlapca, ktory piatky a vikendy travi so svojou partiou v baroch, na diskotekach v opojeni alkoholu, nechcem takeho, ktory bali baby na kazdom kroku, ktory je neverny, ktory ti stale vycita v com si neschopna, ktory sa stale machruje, vyvysuje, ostatnych ponizuje, len seba povazuje za pana dokonaleho. Chcem takeho, ktory ma pride cakat po skole, ktory so mnou rad zajde aj inam ako su bary a diskoteky, niekto, na koho budem stale mysliet, ktory ma povzbudi v kazdej tazkej chvilke, ktory bude pri mne v dobrom aj v zlom. Taky, ktory mi ma bude lubit, pre ktoreho budem krasna aj ked budem chora lezat v posteli. Chcem citit v dusi lasku, chcem mat dni ovela krajsie ako doteraz, chcem, aby sme chodili spolu von a mne by vtedy nic nechybalo, stacilo, ak by sme len boli spolu, objjimali sa, drzali za ruky, kedy by nam obom stacili chvilky stravene spolu. Teraz aby to nevyznelo namyslene, len aby som dodala, nemam problem s tym, ze by o mna nitko nejavil zaujem. Ide o to, ze o mna javia zaujem len ti nespravni. Ale preco nemam to stastie stretnut aj takehoto chlapca? Preco mam to stastie stretavat len takych, ktori su bud namysleni, machri, tuhi pijani, najvacsi suknickari a podobne? Preco neviem stretnut vnimaveho, chapajuce, citliveho a dobreho chlapca, ktory nepodliha dnesnym trednom, ktore su asi take ako chodit kazdy piatok a vikend do barov, na diskoteky, fajcit tak ako druhi, skusit hulit travu a podobne. Nie som typ, ktory sedi doma, rada zajdem do spolocnosti, stale sa s nejakymi muzmi stretavam, ale preco je vacsina z nich taka, aku prave nevyhladavam? Existuju v dnesnej dobe este taki chlapci, aki sa mi pacia? O par viem, len preco zrovna oni musia byt zadani alebo musia byvat tisice kilometrov daleko? Ja viem, ze laska si ta najde sama, netreba to silit, vseto toto viem. Ale mozno je to tym pocasim, prichadza jesen, idealny cas na romanticke prechadzky v prirode, spolocny caj niekde v teplucku a podobne. Po tom tuzim. Len zistujem, ze sa nieco takeho nikdy nedockam...

wendy29

ahoj ja som takeho stretla,ale je to ako ihla v kope sena.Stretla som ho az ked som mala 27rokov,ale o to je lepsie,som si ista,ze je to to najlepsie co ma v zivote postretlo.Predtym som mala 4rocny vztah,ale skoncila som to a potom som stretla mojho princa...Takze si este mladucka a ako bola pisane podo mnou,uzivaj si krasy zivota,venuj sa svojim konickom,kamaratkam a ten TVOJ sa objavi,ked to budes najmenej cakat,ale hlavne to nesil,vsetko co ma prist to pride...

lleilla

a nech ta inak ani nenapadne trapit sa tym,ze si neskusena,o to to bude krajsie,ked najdes toho svojho,budete sa spoznavat a nauci ta,vsetkemu,co budete chciet-viem,o som hovorim :)

<3

lleilla, tak som rada, ze tebe sa postastilo takeho najst:) Viem, ze aj taki su, par takych poznam, ale ti su zadani, alebo ako som pisala, ziju velmi daleko.. Tak asi budem i nadalej cakat v dufani, ze sa nejaky jemu podobny objavi:)

<3

Alzbee, mozno, neviem, nemam skoro ziadne skusenosti:) Aj ked by som si nasla vztah, bola by som uplna zaciatocnika. Este nikdy som nemala ziaden vztah, s nikym som sa nebozkavala.. Ale ked pises o tom veku, urcite by som nechcela vyrazne starsieho partnera, lebo potom je problem aj s tymi zalubami, skolou, pracou. Nech je este studentom, aby sme mali podobne zaluby..

lleilla

Meboj,existuju aj taki-sice na svete beha o jedneho menej,lebo jeden si ma nasiel-a ked som mala 22 :o),ale nehladaj,on s aobjavi sa,v tej najneocakavanejsej chvili.Teraz sa venuj sebe,zabavaj sa,rob,co ti je prijemne,jednoducho sa tes z malickosti a potom ti zivot prinesie aj to velke-tvoju velku lasku,po ktorej tak tuzis :o).Drtim palce,vela stasticka a pozdejsie aj tej skutocnej lasky

<3

Gill, som rada, ze ma vies pochopit:) Ked ja som si naozaj zatial s nikym nezacala, lebo nikto nebol taky akeho opisujem. Napriklad - nedavno som cestovala s jednym uzasnym chlapcom, tak krase telefonoval, mal naozaj uzasny prejav, posobil tak inteligentne, nepouzil ziadne nadavky, bol zlaty. V ruke drzal papiere z VS, takze dokonca bol student. Pustil starsiu pani si sadnut, jednej pomohol s kocikom. Krasne sa usmieval, ale to bolo vsetko.. Presne to bol taky mensi ideal, ktory ma ocaril, ale ja som sa nejako neodvazila ho zbalit, maximalne sme po sebe pokukovali, sumievali sa. Co ak by bol zadany a ja by som sa ho pokusala balit? Alebo co ak som nebola jeho typ a skusala by som na neho nieco? Bala som sa sklamania.. A v poslednej sobe som skutocne nikoho podobneho nestretla. A aj ked mi kazdy hovori ved on raz pride, ale kedy raz? Ja chcem toto obdobie prezivat s niekym, chcem mat pri sebe nejaku spriaznenu dusicku, ked niektore kamaratky sa mi obracaju chrbtom.. Jendoducho chcem milovat.

<3

Alzbee, ja sama neviem. Tak mam si zacat s niekym z tych, ktori o mna javia zaujem? Mam to vyskusat s tym, ktory rad chodieva piatky pit alebo ten, ktory skusa balit kazdu druhu babu? Alebo radej ten, ktory mysli uplne inak ako ja a na kazdu moju otazku sa opyta "Ako si to myslela?" Viem, ze som mozno narocna, ale urcite nehladam Pana Dokonaleho. Samozrejme, ze viem, ze taky ani neexistuje, lebo kazdy z nas ma nejake tie chyby. Ale preco viem, ze existuju aj taki, ktori by si vedeli ziskat moje srdce len su zadani alebo velmi daleko? Najhorsie je, ze vies, ze taki su, len ty nemas to stastie ich stretnut..

Gill

Mne sa velmi pacilo ako si to vsetko opisala :) Ja mam priblizne tolko rokov ako ty, ale aj tak ti poviem, ze si mladucka a tu poslednu vetu urcite nemyslis vazne ;) Nie vzdy plati, ze laska si ta najde sama, niekedy jej treba trosku pomoct. Aj mne sa zda, ze take vlastnosti su velmi vzacne, taki chalani su nieco ako ohrozeni druh :) Niekedy treba hladat doslova s lupou, ale oplati sa to, lebo ked takeho najdes tak to stoji za to, viem o com hovorim :) A tiez plati stare zname, ze pod lampou je najväcsia tma, si si fakt ista, ze v tvojom okoli nikto taky nie je, okrem zadanych? Ked vazne nie, tak nestracaj nadej, raz takeho urcite najdes.

alzbee

No tak sa mi zda, ze hladas Pana dokonaleho:)) to sa zrejme nacakas, lebo kazdy clovek ma nejake chyby...ale ked ta to potesi, tak zvacsa prvy polrok vztahu byva presne taky, ako opisujes-clovek je cely zamilovany:))..a potom uz pride postupne vytriezvenie a taka ozajstna laska, nie len zamilovanost...casto si hovorim, ze preco to nie je navzdy tak, ako na zaciatku vztahu, ved tie zaciatky su take krasne:)) ale neboj sa, raz pride niekto, kto ta bude ozaj lubit..ale nie som si ista, ci naozaj nebudes veeelmi dlho cakat, ked budes ocakavat presne take spravanie-vlastnosti, ako opisujes...