moj chlapec prostitut

Príspevok v téme: moj chlapec prostitut
michaelka25

ahojte.. pred chvilou som zistila - cez internet, ze moj chlapec sa prostituuje alebo prostituoval... bez zaplatenia clenstva na stranke si nemozem pozriet odkedy je registrovany:(
ma 28, ja 25, viem, ze sem pisem ako male decko,ale dost ma to zaskocilo:D
ked sme sa davali dokopy,pred mesiacom, tvrdil, ze pohlavny styk nemal uz vyse roka, neviem ci sa jedna o aktualny profil, vek sedi, ale ten moze nabiehat automaticky... uz som ho nakontaktovala pod falosnym profilom s tym, ze mam zaujem o jeho sluzby...ak sa ozve co robit? teda to bude asi rovno kos...ak sa neozve...neviem ci ho mam konfrontovat alebo sa tvarit, ze nic neviem, nechat minulost minulostou...
alebo ho postavit pred volbu, bud s tym seknes alebo odchadzam? ale to by som bola prilis tolerantna... o zdravie by som si asi tiez mala robit strach:D aj ked si robil pred 7 tyzdnami testy na pohlavne choroby, teraz uz chapem,preco:D
toto je patova situacia... som clovek liberalny, kazdy si je strojcom svojho stastia a aj taki ludia musia zit a zrejme ich k tomu prinutila zivotna situacia, vela z nich to asi robit nechce,ale ze sa to stane mne a takymto sposobom? ja som strasna slusacka, s chlapmi som zacala v opozdenom veku,mala som len dvoch a teraz toto...co chlap, to coraz vacsia tragedia:D hehehe
som zvedava na vase nazory a pripomienky... a vdacna za kazdy podnet. dakujem.

michaelka25

neutekam k inemu chlapovi, lenze tym, ze som v zahranici a nikoho nepoznam, sa snazim niekoho spoznat... myslim,ze nikomu z vas by sa nepacilo byt sam. s tym druhym som nic nemala,isli sme na hory. ze tu trosku nadsazky, sarkazmu a cierneho humoru nechapete vam nezazlievam, nie kazdy je schopny to pochopit... ja osobne si mylsim,ze je vzdy lepsie sa nad tym pousmiat a vtipkovat ako zbytocne prelievat slzy alebo sa opijat potajme za dverami.toho druheho vobec nebalim, nemozem za to,ze kazdy, s kym sa stretnema a zdoraznujem, ze nehladam partnera, si od toho zacne nieco slubovat...dokonca som sa stretla aj s dievcatami, kedze som hladala kamaratku, ktora by mi stacila, ale bohuzial, akosi v dnesnej dobe pribuda na internete dievcat, ktore skor maju zaujem o nieco ine aj u zeny:D a tie normalne nemaju zaujem sa cez net stretavat s heterosexualnymi zenami za ucelom kamarastva. Okrem toho, som podnikatelka, vypoved davam nemusim, prave som si urobila mesiac volna a odchadzam domov pretriedit myslienky. Fakt pekne forum... clovek hlada podporu a anjdu sa chudaci, pravdepodobne zakomplexovani, ktori si tu budu otierat nohy o cloveka ako o rohozku. ze som altruista? to som...mate vobec ponatia, co to slovo znamena? bezte ryhclo googlit, doplnte si slovnu zasobu ;)

tak aj vam ale dam za pravdu, aby ste boli spokojni..ano, o panenstvo som prisla v 23, vtedy sa aj prvykrat bozkvala, mala som chlapcov 3, dvaja ma strasne sklamali a nemam zaujem byt sama, pritom nie som styl zeny "sulozim,kade chodim", ale ano, ja vam poskytnem zadostucinenie, nazvite ma kludne stetkou alebo ku..ou. Nie moj byvaly, ktory sa predaval za peniaze, ale ja osobne som vlastne vsetkemu navine. spokojni? dufam, ze sa vase pokrivene ego popravilo, alebo ze sa teraz vdaka mne budete citit este dolezitejsi:) prajem vam pekny den, ja toto forum opustam... lebo nakoniec z cloveka, ktory hlada podporu a riesenia urobite niekoho, kto by mal asi najradsej vyskocit z okna... ako 13 rocne deti...nepripomina vam to nieco? mobbing je krasna vec, ked sa da skryt za obrazovku pc. vsak dajte kontakt, idem domov, kludne pridem, vydiskutujeme si to a potom uvidim,aki machri budete nazivo.

Petuska B

Nie, to je skôr mužská parketa, utekať od problémov medzi nohy inej ženy, resp. aby sme boli presnejší, robia to tak zbabelci, či muži alebo ženy. K téme a zakladateľke témy sa radšej vyjadrovať nebudem, porušila by som pravidlá tohto fóra :-)

babenka1

michaelka: ty si tiež pekný kvietok. Ešte si sa nerozišla s priateľom, ale už balíš ďalšieho chudáka. Ešte nevieš, ako bude, ale v pohode ho namotávaš a ešte sa na tom smeješ, aká si úžasná. No čo, zatiaľ je dobrý aj na odreagovanie, potom ho predsa môžeš odkopnúť, že?
Podľa mňa máš presne takého priateľa, ako si zaslúžiš, možno by ste mali ostať spolu, ste dokonalý pár.

michaelka25

tak novinky...dnes som bola von s inym chlap(c)om, musela som sa odreagovat po tych novinkach a tak som ho stiahla na nete na hory..a je celkom mily... sice ma tak brutalne sexualne nepritahuje ako moja slapka:D ale je mily, gentleman, pozorny a ... samozrejme,ze aj jeho si otukam:D moja slapocka je zatial v cr, vo stvrtok sa teda vracia, este nevie,ze ja idem na sk na 3 tyzdne... medzicasom ma ale presla chut mu to vytykat...asi mu len proste poviem, ze by to neklapalo, kazdy mame iny nahlad na zivot a ine ciele s tym to ukoncim. A nie, nie som kurtizana :D a s dnesnym mladym muzom som nic nemala...fyzicky:D a videli sme sa uz treti krat-cize kazdy den od mojho zistenia:D hehhe akurat ma trapi, ze sa do mna dost zakukal a ja este neviem ci,co a ako :D
tak damy a pani, pokracovanie telenovely nabuduce...

darika

Ja viem,ze mate pravdu,ale ked porovnam toho chlapa,ktory to robil niekolko rokov...Je to jeden uzasny clovek,velmi inteligentny,ma uz aj dieta,o ktore sa stara fantasticky.Je to clovek,ktory by nikdy neublizil.Len pomohol.Az na to zamestnanie,ktore kedysi robil.Kazdy s tym raz skonci.A to znamena,ze nema pravo sa potom zaradit?Ja neobhajujem,len poznam taky pripad a nikto ho neodsudil.Sama ale neviem co by som robila.Lahko sa radi...

AdamKrt

No, asi jediny mozno ospravedlnitelny dovod na neveru by bol, keby mal niekoho smrtelne choreho v rodine a siel mu zohnat velky balik penazi potrebny na nejaku operaciu. Ale to uz by bolo ako z telenovely.... :)

100pka

Aj keby ten jeho job bol len minulostou, treba odist od neho. Predsa sa tu nikto nemusi zivit prostituciou.Pre chlapov je roboty dost vsade, cize ja fakt neviem,aky ospravedlnitelny dovod by tu mohol byt. Nech to robil pre prachy alebo nieco ine-to je uplne jedno. Je tu velke riziko, ze sa ku tomu pre rozne priciny moze vratit. Mal by mat dievca tej istej brandze ako je on, nemali by si co vycitat, a vedeli by o com to vsetko je.
Zaver: ziadne dlhe debaty, diskusie, hladanie pricin jeko konania , jednoducho mu treba slusne povedat..ze vies co vies,ze ty taketo nemozes akceptovat, ze moze byt celkom fain, ale ty potrebujes nieco ine.

darika

michaleka
neboj nic,popolkas nie je prostitutka,to by som v porovnani s nou musela byt aj ja,a myslim,ze vela z nas,co pisu.A Adama si ja nedam ;-),uz len z jedneho dovodu-je to chlap a chlapsky nazor bol pre mna vzdy dolezitejsi.
Co sa tyka teba,v prvom rade sa postaraj o maminu,to ostatne ta pocka.A aspon ti medzicasom hlava vychladne a ty budes konat mozno rozumnejsie akoby si konala za cerstva.Nechaj si veci poriadne prejst hlavou.Ja by som ti ale radila sa s nim poriadne porozpravat.Preco to robi,ci kvoli sexu,alebo pre peniaze,alebo je proste len zatazeny na zensku spolocnost.Ja viem,ze sa to teraz obrati proti mne,ale...Je vela zien,ktore odpustili nevery a nie jednu.ten tvoj si za to nechaval zaplatit.To je jediny rozdiel.Nerob unahlene zavery,kym sa neporozpravas.Myslim,ze dvaja ,ak su inteligentni,ludia,by si mali vzdy veci najprv povedat a potom to zabalit.Nie s hnevom,ale v klude.Niekedy by sme boli prekvapeni akoby sa mohli veci mat,keby sme poznali dovody.Takze drzim palce.