zadok a stehna

Príspevok v téme: zadok a stehna
5s

dobry... chcel by som sa opytat aky sposob by ste odporucali mojej priatelke aby schudla na zadnej casti jej postavicky a na stehnach nie je neaka tučná ale sama povedala ze chce schudnut a chcel by som vediet neaky sposob cviku alebo nieco podobne...
ja som jej nechcel povedat aby cvicila neake cviky alebo co a nechcem ju urazit tak neako by som to uz povedal ale od coho pribrala na stehnach a ako to zhodi?
DAKUJEM

xax

Pocuvajte ste mlade a urcite skvele babenky tak nemyslite ako schudnut ,ale myslite na to ako v zivote nieco dosiahnut...ked vas trapia velke zadky ci stehna OK,sportujte a osvedci sa vam to ked budete starsie...ale len z rozumom !

aja 25

5s pohyb....speening,aerobik,posilovanie
s mensou zatazou...ziadne drasticke diety!!!A nadvecou ma pravdu ak mate obaja 14 este stale sa vyvijate takze ta taktnost z tvojej strany bude na mieste aby nemala zbytocne komplexy

nadvecou

5s: je to s tym zadkom a stehnami take vazne? Ved sa iba meni na zenu, neverim ze by bola tucna, tak ju radsej v tychto chudnucich naladach nepodporuj. Prave naopak, je dolezite aby si jej hovoril aka je pre teba pekna a ze ju mas rad taku aka je. Nechces predsa aby dopadla ako tie baby co si pisu na forach o bulimii a anorexii... A na sex mate dost casu.Chodte na rande spolu bicyklovat alebo korculovat, kludne aj do fitka, ale vsetko s mierou, hlavne ziadne drasticke diety a cvicenie do skolabovania. Najdolezitejsie vsak je aby si jej dokazal ze ju mas rad preto aka je.