Gélové nechty - výhody a nedostatky

eriq

zzzzzz, pokial máš nechtárku,ktorá používa,kvalitné výrobky a pri modeláži sú dodržané všetky zásady hygieny a bezpečnosti možeš nechty nosit stále.ja mám zák.ktoré chodia na nechty 15 rokov a všetko je v pohode.

zzzzzzzzzzz

mna by zaujimalo, baby s gelovými nechtami ako dlho ich máte, napr. ja teraz mám asi vyše dva mesiace a ked treba idem si ich dat dorobit. AKo dlho ich možem takto stále dorábat? nepotrebuju nejaku pauzu, napr. po pol roku ich dat dole, nech si oddychnu a zregenruju sa?

eriq

iwet,ano-treba si z nich vybrat tie správne,dokonca ich používam okrem iných na profi prácu v salone.robím na ne aj školenia.pokial sa s nimi naučíš pracovat precízne krok po kroku,tak ako ta naučili určite ta nesklamú.je ich vela druhov,ale to je práve super,že sa dajú kombinovat podla kvatity nechtov a podla vykonávanej práce.to ale asi všetko vieš.proste ked urobíš dobrú analýzu pred modelážou a prisposobíš gely určite ta nesklamú.vela úspechov.

Iwet

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu. Mám záujem o gely Lion. Má niektorá z vás skúsenosti s touto značkou? Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

iwkabest

chcela by som sa opýtať či sa može používať ultrabond primer aj base coat súčasne, ked hej v akom poradí, a či ho treba dávať(base coat) do UV lampy. Potom mám dvojfázové gely anie som si istá kedy mám aplikovať vrstvu snow white na francúzsku manikuru, kedy ktorú vrstvu spilovať a či rovko na snow white múžem dať top coat. za odpovede vopred velmi pekne dakujem!

alexa29

vzdy dávam kamienky na vrch, len by som to chcela vyskúsat priamo do gelu len sa bojím, či to nebude vytrčat. zvyknete to niektorá davat do gelu?

Skatka8

ahojte, este by som sa chcela opytat...pouzivam gely od truscady- bonding a builder a nakoniec este finish gel od lionu....no a mam este jeden gel, proline clear gel tiez od lionu a neviem presne ci tento jeden gel nahradza tie dve fazy-bonding aj builder...ako to teda je? mozem ho dat rovno na primer a hned aj modelovat alebo na kolkokrat sa musia dat nechty s tymto gelom vytvrdit? a ked chcem aj zdobit tak kedy? :D joooooooj mam v tom chaos :D dakujem moc za odpovede a rady!!