Gélové nechty - výhody a nedostatky

harmony5

baby ja neviem si uz pomoct, ale kupila som si harmony builder a klientke sa odlupol cely gel a ostal jej len typ prilepeny. a pritom davam aj primer. tak som cakala ze taky drahy gel bude aj dobre drzat. jedine co je na nom dobre, ze je husty a nerozlieva sa. ale uz som bezradna ze preco sa odlupuje...prosim poradte.

Karinka :P

Dobrý deň chcela by som poradiť...chcela by som robiť gélové nechty...no však najskôr som si chcela vyskúšať len pregelovanie mojich nechtov bez typu! kúpila som si ružový gel no ten mi nechce celkom stvrdnúť neviem v čom je problém...a ešte by som sa chcela spýtať aký je rozdiel medzi jednofrazovým a podkladovým UV gelom..vôbec neviem aký by som si mala kúpiť...a ešte by som sa chcela spýtať ak nanesiete gél dáte to lampy a potk čím ten gel na nechtoch pretrete?? ao sa ta vodička volá?

soňa 123

ahojte koceny chcela som sa spitat mam taky problem stim ze ked robim gelove nechty vzdy sa mi zacnu po dvoch dnoch odliepat pri lozku aj gel som vymenila, pilnikujem necht aby sa urobili dobre drazky a aj tak vzdy sa okolo kraja zacnu odliepat ..dam aj primer a pouzivam jednofazovy gel vzdy 3 vrstvy :tenka ,hruba,tenka. ...uz mam hlavu v smutku a neviem co stim poradte prosim moc moc...dakujem.

Laurina22

Ahojte,

predam 2x pouzivanu sadu na gelove nechty: 36 Watt UV lampa,gilotina,280 ks tipov ( nestracaju tvar ani po zahnuti, nelamu sa ,nepraskaju),cleaner,1 ks pilnik,1 ks lesticka na nechty,1 ks velky stetec,2 ks stredny stetec,5 ks maly stetec,jednofazovy UV gel velky ( 15 g), 4 ks nadobky s ozdobami na nechty.

Ak mate zaujem,napiste na mail:-)

emma22

gelove nechty sa daju odstraniť aj doma..velmi jemnym pilníkom..ale nevyhoda je že vlastné nechtíky su tenšie ako povodne, a najlepšie je po odstraneni naniest tenku vrstvičku gelu na spevnenie a to vam urobia len v salone ak nemate vybavenie doma..odporúčam salon,lebo po neodbornom odstraneni to vie byt velmi bolestive..kym nechty neodrastu

mery1602555

Akurát robím kurz u pani, ktorá vlastní obchod s gélmi nail 1, tieto gély sú veľmi dobré ona sama s nimi pracuje je majsterka slovenska v robení gelových nechtov a teraz ide na súťaž svetovú do Mníchova. Tieto gély dováža s Ameriky. Rok skúšala všelijaké gély s ktorými by robila a predávala. A tieto zhodnotila že sú najlepšie pracuje s nimi 2 roky a má stále kopec zákazníkov. Spolupracuje aj s Českom kde predávajú tiež tieto gély v Brne a na Slovensku v Dolnom Kubíne. Samozrejme majú aj internetový obchod. je to veľký rozdiel oproti gélom ktoré som používala doteraz. Vôbec sa gél neodchlipuje, nie sú bubliny drží perfektne. Ale záleží ako pred nanášaním pripravíte necht. Od nej som sa veľa naučila aj inú techniku ktorú budem použivať. Kedisy používala géli LION ale povedala že sa zhoršili, že začali byť čoraz horšie. V sobotu idem k nej na ďalší kurz zdobenie tak sa už neviem dočkať. Tak pekný deň prajem :)

mya198

pekny večer prajem pochadzam z okolia starej lubovne som na materskej a moc si chcem urobiť kurz na gelove nechty našla som jeden kurz ale ten stoji 300eur je v jednom kozmetickom salonev starej lubovni a chcela by som sa opytať či niekto nevie o niečom lacnejšom mne ide len o gelove nechty ak niekto vie prosim pošlite mi mail na mya198@azet.sk dakujem veľmi pekne