Závislá..=P

Príspevok v téme: Závislá..=P
Monuška

..ako mám prestať jesť sladkosti a sladké..cítim sa na tom tak závislá, ako je niekto na alkohole alebo cigaretách, drogách..!..čím by som ich mohla nahradiť? Hlavne myslím niečim zdravším..=)) Ako zahnať tú strašnú chuť a hlavne keď ich mám pred sebou..? Poraďte..prosím..=))

tinnka

mne niekedy pomôže ked si tak nahovorim že ta sladkosť čo idem zjesť je len masa tuku a kalorii :D normalne mi to pomaha

Monuška

No ďakujem za rady..určite vyskúšam..ale to povedať si, že just si nedám, je veľmi ťažké..=P..ale dúfam, že to dokážem..=)) Wau a že už dva roky..tak teraz si mi dodala silu..=))
A ja mám 60kg a 170cm..ale ja to ani tak nechcem kvôli váhe, aj keď aj tam treba..ale hlavne kvôli zdraviu..a hrozne mi ničia kondíciu..=(

zuzic

ojoj tak to sa ma nepytaj:) ja som totalne zavisla na sladkom:) ale nahradila som to aspon tym muslim pretoze predsa musli a cokolada je trosku rozdiel...no neskoncujem asi nikdy:) ked to je take chutne mnam:) a kolko vazis? ja 61 a mam 164...

ex-milka

jednoducho sa musis prekonat a povedat si: a just si nedam..ale to je podla mna az prilis drasticke, kedze si zavisla ako vravis;-)
skus tie sladkosti nahradzat ovocim, pripadne si daj ovsene vlocky s mliekom a hrozienkami..ja som skoncovala takto so sladkostami asi pred 2ma rokmi a teraz ich uz takmer nejem, asi je to divne, ale z cokolady zjem max. 2 stvorceky:))
drzim ti teda palce nech to vydrzis!