Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cvicim ale priberam

Príspevok v téme: Cvicim ale priberam
ivca88

Ahojte, uz je to vyse tyzdna co som zacala chodit do posilnovne pravidelne. za ten vyse tyzden som tam bola asi 4-5krat a cvicila som cca hodinku vzdy. dnes som sa postavila na vahu s tym ze uvidim nejaky ubytok a skoro som odpadla ked som uvidela ze mam asi o 2 kila viac ako predtym...ako je toto mozneee??? clovek zacne cvicit aby schudol a docielila som tym len to ze mam o 2kila viac...a to som sa nijak extra neprezierala ten tyzden ani nic take...neviete kde robim chybu? :( som z toho nestastna :(

timea20

Ja som bola ten isty pripad... cvicila som ako o zivot aj mala vela pohybu ale vaha isla hore... teraz uz cvicim len sem tam ale zaklad je vzdy upravit stravu... v mojom pripade som musela okresat to velke mnozstvo sacharidov v kazdodennej strave aj v napojoch a vaha isla dole.. Kym budete mat stravu plnu cukrov a sacharidov telo sa k spalovaniu tuku nikdy nedostane... treba ho preprogramovat na tuky :-) a ono to pojde.. ked sa to podarilo mne co som vazila 85 kil date to aj vy :)

Manka77

Ja užívam Slim Agátu a samozrejme plus cvičím. Efekt je super pretože sa fakt potíš pri cvičení až nenormálne čo bez prípravku až také potenie nemám. Upravil sa mi aj cukor a tlak čo som roky nevedela poriešiť. Stravu som si upravila iba mierne až minimálne oproti mojej bežnej. Za mesiac 5kg dole.

mona1234

poradi mi niekto ?som po porode a zacala som cvicit ,upravila som stravu a po mesiaci nevidim na vahe ubytok iba ako ked sa meriam metrom tak vidiet ze nejake tie centimetre ubudli, ale moja vaha je taka ista ako ked som isla rodit ,pomozte mi niekto co robim zle

Ipsilon

No, po niekoľkých dňoch cvičenia hneď čakať výrazný úbytok na váhe, nie je asi veľmi logické. A nepovedala si si, že už keď cvičím, tak si dám aj niečo zakázané?:-)

Lenka77

Ahojte.cvicim od oktobra.5x tyzdenne hodku a pol.a vsehovsudy som nieze schudla,ale pribrala asi 2 kg a ani nic nevidno.beham3x po hodinke a este pocvicim brusko.v ine dni 20 min a bud nohy a zadok alebo ruky.stravu mam upravenu,po obede uz ani na veceru uz nejemani zemiakt ani pecivo ci cestoviny.co robim zle?preco za 4 mesiace ziadenrozdiel?dakujem

stitna

dobry den mam podobny pripad, chodim na jumping skakat 2 razy do tyzdna a nemam sedavu pracu ale pribrala som 10 kg bo mi nasli hrcku na stitnej zlaze....
som sice rok po operaci a sli dole 5-6kg ale akosi sa to zastavilo...pomerne malunko papam ale vzdy okolo 11 si dam nieco pod zub a az po 16:00 a niekey ani to ked idem cvicit. Som s toho prekvapena bo pravidelne cvicim...poradte mi co mam robit?som zufala...dakujem

Spagy 5555

No ja cvicim uz vyse troch mesiacov a pribrala som 4 kg a som zufala presne pred rokom som mala 64 kg za pol roka som schudla 15 kg a bola som stastna a teraz zrazu chcem urobit nieco dobre pre seba pre svoje telo a cela moja snaha sa straca nw co mam robit

zrkadlovka

ivca... cvičiť musíš niečo dlšie, ako vyše týždňa, aby si videla účinok. V posilovni je zradná jedna vec a to, začneš malými činkami a viac opakovaní, ale akonáhle si sval zvykne pridávaš kilá. Čo uvítajú hlavne chlapi, ale pre ženu, ktorá si chce zachovať ženské krivky sa to môže zvrtnúť proti nej. To, že ti váha ukazuje viac, má naozaj za následok tvorba svalov. Ale svaly sú veľmi dôležité pri chudnutí. Metabolizmus budeš mať rýchlejší, ako i spaľovanie. Preto odporúčam, v strave nezabúdať na bielkoviny = stavebný materiál pre svaly, a ak teda inklinuješ k činkám, nezvyšovať váhu, ale radšej opakovania. Čo sa týka anaeróbneho športu, chudnutie nastáva iba v určitom rozmedzí pulzov. Čo znamená, že napr. taká zumba chudnutie moc nerieši, pretože v nej sú pulzy veľmi zvýšené, čo spôsobuje pálenie cukrov a nie tukov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cvicim ale priberam - Fórum - ZDRAVIE.sk