Nejka cviky na brusne svalstvo

Príspevok v téme: Nejka cviky na brusne svalstvo
monciciatko

Ahojte. Nikdy som nemala problem s nadvahou aebo niecim podobnym avsak po urcitom case vypeti a mojej dlhodobej nespavosti som pred par rokmi zacala priberat doteraz to bolo len brusko postupne posledny pol rok sa zacali do obehu pustat aj moje stehna a prdel :) ale tam som mozno aspon trochu pribrala /hovori priatel/ no na bruchu sa mi robi pneumatika teda uz tam dost dlho je. Dlhy cas som to riesila volnym oblecenim a podobne ale som sa rozhodla, ze zacnem zdravsie jest cvicit a momentlane trosku drzim dietu ale dost sa snazim cvicit. poradte nejake dobre cviky na hlavne zatazenie aj spodneho svalu brusneho. ale ked mam drzat nohy nad zemou proste to neviem lebo ma prevazia a mne sa tak maximalne prehne chrbtica v krizoch :) a ozaj pneumatika vznikla asi tym ze casto a dlho sedavam za pc /niekedy aj 14 hodin v kuse/ :( prosim ak mate tipy ako mozem postupne zhodit to co sa mi tam nahromadilo bola by som rada dakujem

BTW: meriam 187cm vazim 80kg

a este ako doplnok pijem pu erh caj od welnes a od teekanne spalovac tukov :)

dakujem

monciciatko

ahoj tia dakujem za odpoved presne tieto cviky cvicim 3x denne rano naobed a vecer a ja moc beh nemozem lebo ja mam problemys kolenami ale zivotny styl postupne menim tak snad sa budem moct popisit o par mesiacov mozno aj o jeden :) mam foto pred tym ako som zacinala cvicit a po mesiaci spravim foto zas tak som zvedava na fotku aky bude rozdiel :) ale ako vravim cvicim jak dabel a tiez stravujem sa zdravo :)

Tia52

ahoj monciciatko,
takže...so spodným bruškom má problém každá druhá...problém je, že nie každá vie ako na to.
Ja som mala tiež ten spodný lalok, ale začala som piť veľa čistej vody z vodovodu 2-3litre denne, veľmi sa prečisťuješ si menej hladná. No a ešte čo sa týka stravy, skús jedávať doobeda viac...a poobede len zeleninu, alebo syry, jogurt...skús sa vyvarovať sladkého, ale ak naozaj musíš si niečo dať, tak len doobeda...aby si potom aj v spánku mohla spaľovať.nedrž nejakú dietu, to je môj názor, lebo ak schudneš a potom sa nejakým spôsobom vrátiš ku starému životnému štýlu, tak priberieš veľmi rýchlo naspäť 2-násobok.

No a to cvičenie...hmm..no, tak výborná je rýchlejšia chôdza, potom beh...najlepšie na lačno takých 20 minút. A potom mne veľmi pomohli tieto cviky
www.youtube.com

Tak veľa šťastia:)))