Panenska blana???

Príspevok v téme: Panenska blana???
Orko

Ahojte... Chcel by som Vas popytat o radu...

S priatelkou sme spolu uz rok.. Nikdy sme sa nenahlili so sexom.. a ani sme nemali na to priestor... Niekedy doslo k tomu, ze som jej tam vopchal prst.. ale aj to ju bolelo.. Dnes sme sa k tomu dostali, a ked som to do nej strcil strasne ju to bolelo... Necakal som nic ine.. Ked ju to bolelo pri prostredniku.. Ale neviete mi poradit, ak jej roztrhnem tu panensku blanu ( my sme s tym rpestali, pretoze ju to bolelo.(( aa ja som mal pocit, ze ju mucim tak.. )asi bude tiect aj krv.. A bude ju to boliet... ale neviete mi poradit, ci ta krv sa zrazi sama a prestane tiect?? aa po akom dlhom case ju to prestane boliet?? uzije si aj ten prvy sex alebo...

A ako to roztrhnut? Jednoducho raz silno prirazit alebo ju tam mucit a po troske pomalicky??.(
Dakujem Vam velmi pekne za rady

Orko

Ty uz drz usta, bo ti ich rozkopem osobne tak, ze 2 tyzdne budes jest cez slamku! Len debiliny vies pisat! IQ desatina ciarka!! Ked nechces pomoct, tak nepis! Ja som ta o to neziadal, ziadal som o to schopnych ludi, kt. vedia pomoct a nie len napisat totalnu kokotinu!

---
Ostatni prepacte za vyrazy.. Ale ta osoba mi uz lezie krkom.. A to moc...

Orko

Aaaa ak mam pouzit lubrikant?? Aky by ste nam odporucali?? Tak z pocutia som mylsle, ze Durex.. Tak som si ich pozrel a najviac mi sadol asi ten Play Warming.. Mate vy nejake ine napady alebo navrhy??? Dkaujem velmi peknee

Orko

Boze nehadajte sa tu jak neviem co... Ja Vam to poviem takto, ona sama sa na to citi pripravena fyzicky aj psychicky.. Ja som ju do toho nenutil, sme spolu rok a nikdy somna nu nenaliehal.. Sama prisla za mnou... Aaa radim... nemohla by si mi poveda.. ja viem ze jednym prudkym pohybom.. ale bojim sa, zeee ako ja roztrhnem tu blanu, aleee ona ma stiahnutu posvu velmi.. ci to nebude problem?? nemam ju nejaku najprv roztiahnut s pomocou lubrikantu a prstov??? aaa to krvacanie prestane ano??? nie ze mi tam vykrvaca.((( aaaa to potom prestane bolieT? lebo ako fakt je to rana.. tak ja ked is predstavim ze sa porezem na ruke a potom si po nej chodim rukou hore dole tak to boli.. tak len pre istotu sa pytam... aaaa asi ju to bude menej boliet, ked bude brutalne vzrusena ze??? lebo ak to je tak, ze len tak je vzrusena, tak to bude pocitovat asi viac ako ked je tak vzrusena ze v siedmon nebi nie?.))Inac dakujem za pomoc:D!!

aluska

radim a ze kto je feministka...to ze tvrdim ze chlapi nevedia nic o tom, ako sa zeny citia, zato som feministka?a ty vies co preziva chlap v roznych situaciach ty mudra?
no neviem kto koho uraza moja...a nie, nebol to moj pripad, ja som na to bola pripravena..ja totiz nesukam od svojich 14 alebo 15 ako tu mnoho prispievateliek a potom tu neplacem ze ma niekto prstoval a ci som nahodou z toho neotehotnela a podobne...tak laskvao zavri usta a chod si uzivat sex ked bez neho nevies uz od zaciatku zit...

akinom007

mna nebolelo nic absolutne ani trosku ani som nekrvacala!!!
treba velmi dlhu predohru..pomalicky aby bola vzrusena najskor len jeden prst a taaaaaaak

radim.....

aluska: 1.) nastastie si tam nebola, aby si mohla posudzovat preco ma to nebolelo. Tak laskavo nerob ohladom mna uzavery.
2.) nepoznam ziadnu, ktora by tvrdila ze si to neuzila
3.) na mnohych diskusnych forach sa mnohe zeny vyjadruju ze ich to nebolelo, pretoze to moze, ale nemusi boliet
4. uz predychaj to svoje feministicke sklamanie z toho ze nie som chlap ako si povodne ocakavala, a nemozes ma zvozit pod ciernu zem tvojim feministickymi nenavistnymi recami
5. prestan tu strasit zeny ze ich to bude boliet a neuziju si to, neuzije si to len taka co na to este nie je psychicky pripravena, mimochodom nebol to aj tvoj pripad?

aluska

mozno si uz mala pretrhnutu blanu....mna to az tak nebolelo, ale nenazvala by som to ze som si to uzila...ved si precitaj co na toto aj ini hovoria...ty si jedna z mala vynimiek moja...ty nezovseobecnuj..

radim.....

aluska: preco tie vulgarizmy? hm? je to ubohe

Predstav si ze som zena a ze som si to prvy raz uzila. Len kvoli tomu ze ty si prvy raz mala v postleli mamuta nemusis zovseobecnovat a robit tu z toho krvaky. cau

aluska

radim neviem keby tebe niekto nieco natrhne a potom s tebou este sexuje tak ze ci by si si to uzil...to je totiz rana a ta sa musi zahojit...ale tebe ako chlapovi je to jedno, hlavne ze si uzijes..radsej sa ako chlap nevyjadruj lebo o tom pocite a o tej bolesti nemas ani paru..chlapi su vzdy taki mudri na zenske veci a hovno o tom vedia