Mám depku z vlasov

Príspevok v téme: Mám depku z vlasov
maria15

už dlhý čas sa snažím dopracovať k dlhším vlasom,ale mám ich dosť riedke,skúšam všelijaké vodičky,vitamíny,kožná vraví,že dokiaľ nemám holé miesta,tak je to v pohode.ešte mi teraz začalo aj to jesenné padanie.mne to už fakt lezie na mozog,som z toho veľmi nešťastná.natrvalo mi to zhoršuje psychiku a náladu.

maria15

v mojom okoli nikomu tak nepadaju,ale vsetci si myslite,ze je to normalne..napr.ani sestre,ani mamke,ani kamoske,ta si umyvala minule vlasy u mna a vo filtri jej ostalo mozno 10 vlasov.ja si pripadam divna.fakt nepoznam nikoho komu by tak padali.

maria15

claudia6:nezavisi,len kolko ti pada,ale aj to,ze ake mas huste,lebo tie,co maju hustejsie a im vypadne viac,tak to pocituju menej.moj nazor je,ze cim riedsie,tak tym menej by ich malo vypadavat.neda sa porovnat,ked niekomu vypadne 150 a ma riedke a 150 tomu,co ma huste.no nic..vlasom nerozkazem.

claudia6

maria 15 Mne bežne pri umývaní vlasov vypadne aj 150,pri česaní teraz max. 30,ale predtým aj 50.Tie orechové listy zaberajú a je to prírodné.Obvod copu mám 9,5cm.

mamia

maria skus hladat riesenie este na www.dlouhevlasy.cz , tam som niekde nasla ze na rast vlasov je dobre vtierat si ricinovy olej a nechat posobit na pokozke hlavy -ten zas dostanes kupit na www.leanor.sk - neviem ci je u nas k dostaniu v lekarni bez predpisu, ci to len v cechach plati na predpis
este sa ten ricinovy olej zvykne riedit kvoli svojej hustote a tazsiemu vymyvaniu z vlasov s inym olejom, napr.jojobovym za studena lisovanym - su to oleje ktore obsahuju vela vyzivnych latok, na dlouhych vlasech.cz vo fore najdes mozno aj ine tipy na podporu rastu vlasov

mamia

maria skus hladat riesenie este na www.dlouhevlasy.cz , tam som niekde nasla ze na rast vlasov je dobre vtierat si ricinovy olej a nechat posobit na pokozke hlavy -ten zas dostanes kupit na www.leanor.sk - neviem ci je u nas k dostaniu v lekarni bez predpisu, ci to len v cechach plati na predpis
este sa ten ricinovy olej zvykne riedit kvoli svojej hustote a tazsiemu vymyvaniu z vlasov s inym olejom, napr.jojobovym za studena lisovanym - su to oleje ktore obsahuju vela vyzivnych latok, na dlouhych vlasech.cz vo fore najdes mozno aj ine tipy na podporu rastu vlasov

papaja

no vlastne...ta farba je od garnieru,tusim sa vola tmava ostruzina ci tak nejak,vyzera tmava ale ma v sebe bordo odlesky a do toho svetlejsi melir
a moja povodna je taka popolava,stredne hneda,taka vyblita :)