zabudol...

Príspevok v téme: zabudol...
ellyy

chcela by som sa opytat, ale uprimne hlavne dievcat co by ste robili keby vam vas priatel nezablahozelal ani k narodkam ani k meninam a uz by presiel mesiac od vtedy??? ked som mu to raz pripomenula povedal, ze mam pockat, potom nastala jedna situacia akoze prekvapko ale s ludmi ktorych zavolal lepsie povedane skoro sa o to ani nepricinil no nezablahozelal mi doteraz ani nic...je mi z toho na nic..a pripominat mu to alebo nieco podobne mi pripada hlupe:-(( ked uz som raz z toho bola dost smutna a som mu to aj povedala a nic...

SOFFA

smutne...moj vie datum narodenia,aj menin,dokonca aj vyrocie.povedala by som ze to vie este lepsie ako ja.co sa tyka darcekov,kupuje ich 2 mesiace dopredu takze sa nemusim bat ze zabudne

liana01

to je divne ze niektori vasi frajeri to nevedia...
moj vie, nemusel sa to ani podla nicoho ucit, zapametavat, ja mu to nemusim pripominat, proste vie...a ja viem jeho..co je natom zlozite??
ellyy a to mate aky vztah ked ti je blbe mu to povedat?? akoze komunikacia vo vztahu, nic??..ja tomu poviem hocico nech je to akokolvek blbe ci nie, proste komunikovat treba, tak mu pekne povedz ze ta to trapi, ze ked mas sviatok tak ti ani tvoja laska nezablahozela a uvidis co povie...ked ti to ani nevysvetli, tak podla mna dlabe na teba..to on si teba nevazi, to mu nestojis ani zato aby ti aspon potriasol rukou?? divny to clovek..nestracaj s nim cas veru

JA!

ja neviem co si mam o tom myslet. len tak som sa ho to minule spytala a nevedel,tak ma to trocha zamrzelo. teda vedel mesiac ale nie presny den. nebrala som to samozrejme nijak tragicky len ma to tak zarazilo. aj ked musim povedat ze narodky aj meniny mam v normalny den ( ziadny lahko zapametatelny alebo ako to nazvat)

babenka1

môj priateľ vie obidva dátumy, aj keď musím priznať, že to má oproti iným chlapom veľmi zjednodušené. Meniny mám v ten istý deň ako jeho sestra, takže ona mu to pripomenie aj za mňa :) A narodeniny mám veľmi ľahko zapamätateľný dátum - štátny sviatok, takže nezabudne :)

Deeeee

moj vie aj o polnoci...zvlada aj meniny a datum svadby kedze sme sa brali na jeho narodky :-) na zaciatku vztahu sme si vysvetlili, ze ja mu to vzdy tyzden dopredu pripomeniem, aby nenastavali taketo sklamania, ale on sa to nejako expresne naucil a som nanho za to pysna :-)

JA!

baby,vie vas priatel kedy mate narodky,meniny alebo ake ste znamenie?kebyze sa ho to zrazu spytate z nicoho nic,vedel by povedat?

babenka1

tak moment - on "len" pozval ľudí, ale o nič sa nepričinil? Tvoj priateľ ti zorganizoval oslavu a pre teba je to nič? A ešte sa mu aj sťažuješ. Vôbec sa nedivím, že ti už nezablahoželá, keď vidí, že si nič nevážiš. Musí byť z teba poriadne sklamaný.