Myslim si to spravne? A je to nebezpecne alebo nie?

Príspevok v téme: Myslim si to spravne? A je to nebezpecne alebo nie?
jasomto

Ahojte, obcas sa mi stane, ze ked sa s priatelom milujeme a on velmi prirazi od vzrusenia, tak ma to zaboli.. ma asi 17-18 cm, ale stava sa to vzdy len pri silnom prirazani, inokedy nie a hlavne pri polohe odzadu.. napadlo ma, ze by to mohol byt krcok maternce.. niekedy to boli este aj po sexe, ale prejde to.. pisem ale teraz koly tomu, ze ak to je naozaj ten krcok maternice, ci to nemoze byt nebezpecne? myslim, ci by si na to mal davat pozor radsej, alebo sa nic ine okrem toho zabolenia nemoze stat? dakujem

jasomto

Ten kruzok vobec nepoznam, ale mne ani neslo tak o to, ze ako sa tej bolesti vyhnut, lebo to viem ako.. staci ked to poviem priatelovi aby to skusil trosku jemnejsie, ale ja som sa zaujimala skor o to, ci ak to je bolest koly krcku maternice- ze mi az na nu priraza, ci to moze byt nebezpecne zo zdravotneho hladiska, napr. ze mi tam nieco "porusi" alebo tak, alebo ci to je jedno a nevadi to? Teda ak to ten krcok vobec je, to sa tiez mozete vyjadrit co si myslite.. ale podla mna to je on..

janekMY33

no da sa kupit taky kruzok na penis ktory sluzi na odialenie muzskeho orgazmu ale v tvojom pripade by to mohlo sluzit ako dorazka ze tak hlboko nezajde

AdamKrt

Bolest signalizuje, ze nieco neni dobre. Nasilu robit nieco napriek varovaniu bolesti neni dobre. Ak Ta to boli, tak nedrz, ale povedz mu, aby bol opatrnejsi. Nam sa to s priatelkou tiez stava, preto si davam pozor, aby som velmi v tejto polohe neprirazal. Predsa Ta nechce nabodnut ? :)