nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

nechapem to.ok prirodna krasa je super,ale nechapem,preco sa niektore neupravia.co preto,ze uz su vydate a uz sa nemusia licit pre druhych.hovadina.mne sa paci ked je zena upravena a ked sa ma pacit sebe a okoliu a hlavne muzovi,tak nechapem preco sa niektore nenalicia.je to krajsie,pritazlivejsia,proste krasne to sa mi na tom paci,ze sa zena o seba stara.nepacia sa mi moc zeny,ktore sa fakt ze nenahodia.su potom take obycajne.niektorym sa sice viac hodi,ked sa nenamaluju,ale takych je //// malo!co si o tom myslite?

janka24

jahoda dala som ti plus, pretože aj mne všetci hovoria že som pekna ale ja si to sama nepoviem, pretože viem, že je to ako píšeš vec vkusu a nemusi byt dotyčny pekny pre iných

pauli 73

ale kočky ved sa nevadte :) jahodka, ved aj moja dcera si povie aká je pekná a ja ju v tom utvrdzujem nech má sebavedomie:)))

jahoda11

prečo zakomplexovana žena???len preto že si o sebe nemamyšlam že som krasna?na to je tu niekto iny aby to sudil ...

pauli 73

aj ja som pekná, aj ja!!! a ešte som aj štíhla a vysoká a tiež sa rada líčim. a chcem pochválit usiko, za pekný a rozumný príspevok a dala som jej zelenáča :)

jahoda11

pretože pre seba krasna možeš byt ale pre inych možeš byt opica...preto by som to o sebe nepovedala ja osobne...

darika

jahoda,prepac,ale z teba mam prave pocit tej zakomplexovanej zeny.To,ze som krasna,tu snad velka vacsina pochopi ako som to myslela.Ale tebe to napisem polopate.Ja som so sebou spokojna a snazim sa vyzerat tak,aby ked mi niekto zavola,ze musim surne odist,som si len obula topanky a zamkla dvere.