nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

hm.zalozil som to este raz bo som nemal moznost tam pridat komentar.ludia este raz,ja som tym chcel len povedat,ze je pekne ked sa ludia o seba staraju.to znamena ze aj zeny aj muzi.ok.doma predsa nemusi byt clovek nahodeny,pretoze je doma pre boha.riesim to,ked ide zena von,ci do spolocnosti,proste hoci kde,je pekne ked zena je upravena.mierne nalicena,proste nech nevyzera akoby sa prave zobudila,pretoze som videl tolko zien takych,ze sa fakt necudujem manzelov ich aj ked ich miluju co je super,ze kukaju po inych...proste ked ich zena vyzera super tak sa mozu len tym chvalit.moja zena sa nemaluje doma,ved naco.milujem ju aj taku aka je neodlicena.hovorim o tom,ze ked ideme von napr,tak je to pekne ked mi ju chlapi zavidia atd.poznam staru pani ktora ma cez 60 a tak sa pekne o seba stara(noblecie sa jak tie ozajstne babky,proste jemne sa nalici,upravy si vlasy a pekne sa oblecie.proste je krasne ze o seba dba aj ked je stara,citi sa v tom super a lichoti jej ked jej muzi povedia ze pekne vyzera.o tomto ja hovorim ked zena ide von,tak by nemala vyzerat ako keby sa prave zobudila ale pekne upravena.tym nemyslim vymachlena ako ku...a.uz to chapete?a viete preco vy zeny ste reagovali tak agrasivne?pretoze to nerobite a nechcete si priznat ze je to ozaj pravda.

sunie

tiez si myslim ze by sa o seba mali starat tak zeny ako aj muzi. uprimne, nepoznam zenu co by sa aspon trosku o seba nestarala ale u chlapov sa to teda neda povedat, maloktory je upraveny. a ten upraveny je potom povazovany ak nie rovno za homosexuala tak minimalne namysleneho metrosexuala a osatnym chlapom je skor na posmech :-o
samozrejme sa to ocakava skor od zeny ze bude dobre vyzerat, co sa mi ale zda nespravodlive. ked ma zena na krku domacnost, deti, pracu atd. tak mozno naozaj nema cas behat na kozmetiku, manikuru, pedikuru a do nobl butikov, ale aspon taky ten zaklad by tam mal byt, kazdy sa predsa lepsie citi ked je upraveny a okolie ho pochvali :)

Deee

jasne, ze doma sa clovek uvolni, ale ani doma pred manzelom by som si rozgajdane teplaky a tricko XXL neobliekla, niekedy maju zeny vela povinnosti a ta starostlivost o seba trosku upadne, ale myslim si, ze vsetky sa snazime udrzat v dobrej forme, a ked uz sme pri tom, nechapem muzov, co po svadbe naberu pivne brucho velke ako fitlopta...chodia v starych teplakoch a doma si nevahaju nahlas odgrgnut...

chcelbysom

zeny tie urazky ste dostali zo mna vy ako ste sa spravali vy.je jasne,ze si nepripustite chybu,pretoze ju v nej ani nevidite.keby ste sa aspon nad tym trosku zamysleli,ze keby ste reagovali normalne a normalne to aj napisali,tak nevznika to co vzniklo.napr,anita ako si to precitala,napisala normalne svoj nazor tiez ,nic vtom nevidela zleho co som napisal,iba vy ste hned davali na mna ze uprednostnujem krasu....bla bla bla.myslel som vsetko z dobrej stranky ze sa mi to paci a myslim ze aj viacerym a o to mi islo,ci tu napisu ludia,ze aj im sa im to povzdava,alebo nepozityvne ze im to nevadi....vy ste nepozityvne sa len tu vadili a kritizovali a pritom sa to dalo len jednou vetou napisat a bol by koniec nic viac.tie komplexy mate asi vy.

Hviezdoslav

"chcelbysom - byt inteligentnejsi, ale bohuzial, som len traposko, ktory sa nevie ani normalne vyjadrovat, len urazat a vkuse dookola omielat svoju smiesnu pesnicku, a tak som chcel na seba aspon trosku upozornit." - skoda, ze ti to cele nevoslo do nicku...

[zruseny1]

ahoooj gibson :) ale vies co bolo na tebe najlepsie?:) ku koncu ked si pomalinky vychadzal s pravdou von, si sa mi uz aj zacal pozdavat :D dobre gibson, bolo mi potesenim :))
a darika ja ti dam taku staru pani ! :D

darika

anita
citala si aj starise prispevky?Keby ano,a poriadne,prisla by si nato,ze my reagujeme preto,ze tato tema tu bola vcera.A sme to tu rozobrali zo vsetkych stran.Dostal nazori od vela ludi.Mohol si vybrat.On ale musel otvorit ru istu temu,aby mohol zacat urazat,klamat a provokovat.Preto nase reakcie.Kopal jamu nam,spadol do nej sam.Teraz vrci a vystrkuje pazury.Len preto,ze sme sa tej jame vyhli.

Anita11

Nemyslím, že tá téma bola taká zlá, ako ju hodnotíte, ale nevychádzam z úžasu aké reakcie - úplne od veci sú tu popísané. Nechápem ženy čo na túto tému reagujú tak odmietavo, veď to bol len názor muža, ktorý možno rád vidí svet pekný. Ja som žena po 45 a myslím si, že by si žena skutočne mala o seba dbať po každej stránke. Teda aj ako vyzerá ale aj ako sa prejavuje ako osobnosť. Samozrejme to platí aj o mužoch. Jemné líčenie u žien a vhodne zvolená móda v každom veku ženy jej určite neublíži.
Podľa mňa, keď sa muži o seba starajú je nám ženám príjemné / myslím tým tých vlastných mužov/ a tak to iste platí aj naopak. Nemyslím, že je rozumné aby ste sa na takejto stránke tak neuctivo voči sebe správali. Aj to je obraz o nás - ženách aj mužoch.

chcelbysom

tak a mudrejsi ustupuje a to ja,takze sa lucim.bolo mi potesenim sa svami hadat:-)naozaj dobra funn bola:-D.myslim si,ze toto bola pre muzov taka upomienka,ze nech sa nepletu so zenami,pretoze akurat im fakt len zosedivu vlasy.pre mna ponaucenie a lutujem ze ako som zalozil tuto temu som nenapisal hned ako prve,ze tema pre muzov,pretoze ako vidim je ich tu velmi malo a skoda,ze som tu bol len sam,takze dovi-dopo.chudak dalsi clovek ktoreho napadnete:-DDDD

darika

gibson
inkognito je uz stara pani.A o to lepsie proti tebe,ze je uz vyzreta a skusena.Takze ty si musis este par rokov pockat,aby si TY pochopil,co ti tym ona chcela povedat.