Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velka bolest pri menstruacii

Príspevok v téme: Velka bolest pri menstruacii
kristinkaa

prosim vas poradte mi.som zufala.mam iba 15 rokov a neznesitelne bolesti pri menstruacii.bola som pri gynekologicky powedala ze mam brat pred kazdou menstruaciou kvapky Algifen a odporucila ma ku ortopedovi.mam krivu chrbticu vraj mozno preto mam bolesti no neurcili presne co mi vlastne je.Tie Algifen kvapky mi nepomahaju.davam si pichat Algifen alebo Novalgin injekcie no uz ani tie nepomahaju.je to naozaj neznesitelna bolest a v tu chvilu sa zvijam w krcoch na zemi uz som sa aj omylom predavkowala ..zmiesala som alkohol(to wraj pomaha) s kwapkami a odpadla som.co mam robit aby ma to konecne preslo alebo aspon sa mi zmiernilo bolest?mam ist do nemocnici na infuzie?alebo co mam robit?este som chcela povedat ze ta bolest je intenzivna v prvy den menstruacie v druhy den trosku menej ale tiez a boli ma chrbat v dolnych miestach tak isto brucho a cele nohy dokonca az chodidla.prosim o radu a vopred velmi pekne dakujem.

Monika1984

Ja mam tiez ukrutne bolesti prvé 2 dni menštruácie od 12 tich kedy som dostala menštruáciu 1x az do teraz (29r) prvý den vzdy ked dostávam 2 tabletky a potom po 2 hodinách ďalšia a tak ....

boora

Ahojte ja mam 22 rokou a mam tieto problemi od mojej prvej menstruacie us tich par rokou mam silne bolesti a krce bruchu a pod som unavema a bolima chrbat a nohi ze sa neviem postavit a zvraciam nekedi to nemam us ale potom zase ano zesa to neda vidrzat no us za tich par rokou som viskusala hoci co nepomahaju mi leki je mi zle ket vipijem opcas pomozu no teras mi pomaha obcas AULIN poradil mi ho ginekolog za par minut to zmierni bolest a a dobri je pas na brucho v ktorom je taki gel co date do teplej vodi a date do pasu a zatiahnete tym brucho ono to vitahuje bolest nic ine neostava len abi smeto vidrzali aj ket viem ze to je taske z vlasnej skusenosti

bibuska sv

Ahoj do teras som ziadne bolesti nemavala ale dnes ma v noci chitili ta krce ze som ani spat nemohla mam 16 r a neviem co mam.robit

pondikaki

Ja tiez posledne dva roky mavam bolesti (len v prvy den menstruacie) v oblasti podbruska a krizov, som malatna a citim uplnu zaplavu tepla po celom tele. Parkrat ma to zastihlo aj v praci a musela som odist domov. Mne jednoznacne pomaha ALGIFEN (staci 10 - 15 kvapiek), po uziti si treba lahnut a pokusit sa zaspat aspon na hodinku.

jedulka

dula6...co píšeš se mi nelíbí.Já sice ibalgin ani jiné léky od bolesti neberu,myslím až když je moooc zle tak algifen.Za to moje dcera s ní za jeden den při menstruaci až 8 kusů ibalgenu 400mg. Už jsem tady zmiňovala nemoc ENDOMETRIOZA,bojím se DULA6, že to může být i tvůj případ,nechce se mi věřit,že od ibalbenu jsi měla černou stolici.Některé ženy jsou až velmi přecitlivělí,to se stává,ale někdy za tím může být těžká nemoc.Každopádně řádné vyšetření u gynekologa včetně sona,no nepotěším vás,protože ani sono tuhle VELMI VELMI nebezpečnou nemoc neumí objevit.

Noemi44

ja mávam také bolesti vždy v prvý deň..a aj ked si dám panadol tak to vôbec neprejde. Naposledy som až vracala čo mi bolo tak zle

jedulka

lidé nad těmi problémy rádi mávnou rukou.Existuje nemoc endometrióza.Chce to lékaře gynekologa,ale pozor, né každý to odhalí.

jarny kvet

ano, aj mna bolievaju vyrazne nohy. najma v pravom stehne, obcas aj v lavom, vynimocne v lytkach. mne to pride skor ze su to uzliny, nie cievy

212

ahojte,
poslednych par mesiacov ma tesne pred menzesom a na začiatku strašne bolia nohy,raz na lytku,inokedy obidve,potom zase v predu na holenej kosti.bola som už aj na cievnom lebo som chytila paniku,že snad mam upchate žilu,tormbozu alebo čo,ale nič take,len mierne krčove žily.bolia aj vas niekedy takto nohy ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velka bolest pri menstruacii - Fórum - ZDRAVIE.sk