Opica

Príspevok v téme: Opica
ZuZulla

Ahoite chcela by som sa spýtať čo sa deje s organizmom ked to clovek s alkohol preženie , prečo to sucho v ústach, bolest hlavy a celkova slabosť na druhy den ... a popripade neaku rau ako sa dať co najskordo poriadku .. A chcela by som sa spýtať jako je možne že napr. na chate ludia piju aj tri dni v kuse ked ja by somto už nezvladla , nedokazala by som pit ani dva dni po sebe mam nejaku divnu imunitu abo co?.. bo mne byva s alkoholu vzdy zle a cely den nie ako vsetci ze rano im je zle a potom pohoda ..

pauli 73

Denz! v domácej lekárničke, bóoože...:DDD a k tým minerálkam ele, no neviem či bublinky nepomôžu k vačšiemu bolehlavu, preto tak bolí hlava so šampusu :)))

janka24

švahrovi akosi pomaha ked pije mlieko alebo acidko po opici ale aj to šumive:-)a kuracia polievka...mne osobne bolo raz zle z tequilly-ved sladka, tak z toho zle byt nemože, som sa ani postavit nemohla..:-)teraz si už davam pozor:-))

ele

Ked budes pit spolu s alkoholom vela mineralky, aspon dva litre, nebudes mat opicu. Ta bolest hlavy je preto, lebo mas na druhy den zhustnutu krv a tazko prechadza cez cievy, aj preto je ta opica...