Problem s kondomom:(

Príspevok v téme: Problem s kondomom:(
kikuska123

ahojte...chcem poprosit o radu z oblasti pouzivania kondomov...s priatelom sme vyskusali vela druhov antikoncepie..brala som uz aj tabletky ale tie mi robili zle..tak sme presli na pharmatex s kondomom..kedze ani jednemu ani druhemu velmi nedoverujeme tak pouzivame obidve metody sucasne...a tu je problem..ked sa partner spravi a chceme pokracovat v milovani..mal by si asi vymenit kondom ze?...lenze ked uz ma penis od spermii tak by sa mohli potom dostat na ten kondom co si nasadi nie?....a nevieme ako to mame vyriesit:((prosim pomozte..surne:((

kikuska123

aluska...dobre..ja to chapem ze tam nenaskacu...ale ked bude uz od spermii tak sa moze stat ze sa ich par dostane aj na povrch kondomu ..nie??...a potom by sa mohli dostat aj dnu do posvy...podla mna aspon teda...ved neviem ..preto sa pytam

niekto

my to riesime tak ze najskor idem bezkondomu ale urobim sa vedla potom sa utrem a druhe kolo ideme s kondomom

ak by ich tam aj nahodou zopar zostalo nemali by sancu pharmatex je 10x ucinejsi ako kondomi

samotny staci ale ani ja to radsej neriskujem :P

aluska

a inak existuju aj papierove vreckovky na utretie mimochodom, ked sa tak strasne nad tym zamyslate...aby sa vam z toho rozmyslania neprehriali hlavicky

aluska

kikuska asi to ze to je zakladna vec a ty ani tvoj priatel neviete ani to..preboha samozrejme ze ked sa urobi tak si ma vymenit kondom...a co ze sa spermie dostanu na novy kondom?sak budu vnutri...oni nevyskacu z kondomu samy od seba moja...oni nemaju nohy!kondom je na to aby sa spermie nedostali do posvy ale ty to ocividne nechapes...inak radim vam si precitat minimalne krabicku od kondomov...a to som si doteraz myslela ze to nemusi citat nikto, ze nikto neni az taky hlupucky, no ale asi je

kikuska123

akoze ked sa spravi tak ma si ho dat rychlo dole??..tak to som vazne nevedela...hmm..tak on to asi nevie no...

egresko

Len si davaj pozor aby kondom isiel rychlo dole lebo spermie posobia tak ze mozu po 5 a viacerych minutach narusit celistvu strkturu kondomovych stien, u slabsich znaciek aj po 2 minutach.
Ale najlepsie bude ked sa nauci mat orgazmus bez ejakulacie potom nemusi menit nic.