prasacia chripka- cestujem do irska

0vecka

nevim neber to az tak vazne ale ja som pocul ze ak sa dasa zaockovat proti nejakej chripke tak mas vecsiu sancu schytat iny kmen chripky...

ityka

kiki ---ak sa aj das zaockovat na obycajnu chripku nieje to rovnake zlozenie ak ona tu prasaciu takze na tu by ti to aj tak moc nepomohlo....
ja som v taliansku je tu uz niekolko pripadov lenze ako citam tak uz aj na slovensku su 4 a to tri s ukrajinu a 1s rumunska. neviem ak sa nebojis tak kludne vycestuj ale pocula som nie moc chcval na obycajne ockovanie no a toto nove na prasaciu chripku nepoznam risk je zisk neviem ci na slovensku uz ockuju na tuto novu chripku asi ieste nie :(
popytaj sa ci ju uz nemaju urcite by to bolo pre teba istejsie ako na obycajnu chripku a ked ides do zahranicia tak ti doktor urcite odpporuci aj ine ockovania napriklad proti zltacke.....tak drzim palce

Peto T

Vakcínou sa vystavíš potenciálne omnoho horším problémom, než by Ti mohla spôsobiť chrípka. Je to len biznis.

TU je len jeden prípad:
tvnoviny.sk

Aké pandémia? Kde je? Ukážte mi ju! V USA zomrie každoročne 36000 ľudí na sezónnu chrípku. V biednej Ukrajine zomrelo 70 ľudí za týždeň a už je z toho mediálna kampaň. Komu to prospieva? Juščenkovi v predvolebnej kampani, a farmaceutom v predaji liekov a vakcín.

Denz

kiki- kamaratka vcera letela do Irska bez obav......
Je to opacny smer od Ruska:)
Nevidim v tom problem. Je to to iste ako ostat na Slovensku.

nechapem to

Nechapem tyhc nadpriemerne inteligentnych ludi, kt. cestuju do zahranicia v tomto obdobi alebo tych zaostalcov co idu do Ukrajiny kvoli lacnejsiemu obleceniu. To Vam vsetkym preskakuje ? Tam je velka karantena a Vy v pohode cestujete hore dole? Ked sa Vam nakazia deti, rodina neviem co budete hovorit. Nie je to sranda, ale kazdy to berie tak, ze jeho sa to ais netyka. Ste uplni hlupaci ak nerespektujete opatrenia. STRASNE

pepe12345687

a radsej sa uz ani nevracaj, pretoze to donesies aj sem.... vy nechapete,ze by sa teraz nemalo vycestovavat do zahranicia, pretoze vsade zuri tato chripka? len to sem doneste a potom si budete buchat hlavu o stenu,ked to bude uz aj tu... inteligenti