Posilňovňa a prsia....

sweater*

ked budes posilovat tak klasicky ze par razy do tyzdna si pojdes zacvicit tak si myslim ze sa nestratia. keby si sa dala na fitness alebo bodybuilding tak to by bola uz ina vec

theoleander

OVECKA to nie je blbost.Jasne že celo plošne ale predstav si že spáliš kilo na stehnách a kilo v prsiach tak je rozdiel,vsak a to Fialka dobre si si všimla a aj ked sa tym profesionalne fitnesky nechvália ale je to tak vacsina z nich mám silikony .A my ženy nechceme stratit prsia ktoré su tvorene tuko len slabo svalovinoua hrudný kos jasne sa dá formovat, ale tie prsia zišli dole ,preto aj Z.Coborová má silikony

theoleander

fialka mas pravdu...a suhlasim oni druuu a prsia su tvorene tukom jedine a slabo svlovinou ak privelmi budes na prsia posilovat, tuk sa moze spalit ale hrudny kos ti narastie, na prsia necvic tak zatazovo ako na ostatne partie tela.Presne dobre vidis vsetky aj Coborova to su silikony, lebo spaleny tuk im zmensil prsia,ale za to hrudnik im narastol.Proste tu partiu len jemne cvic.

jalala

no fitnesky maju silikony,lebo cvicia kazdu cast svojho tela,oni sa nemozu obmedzovat prsiami,takze dru v posilvni kolko sa da,kazdy sval,ja cvicim asi hodinu aj nieco na kardio,striedam ich aj zataze a prsia mam nieco blizsie ku 3-kam,ale cvicim len nohy a brucho a hornu cast,len vtedy,ked som na orbitreku,alebo na wave...