vylial sa mi dzus na NTB-displej nesvieti

mary-anne

ehm, a mne sa práve teraz podarilo poliať si nb červeným suchým vínom ... obrátila som ho a čakám, či vôbec pôjde :(( .. a to ho nemám ani dva mesiace :(( ....

roman08

neda mi nezareagovat na teba karioll ale toto nieje tvoj prvy prispevok.takze skor ako nieco napises si precitaj kde sa nachadzas tam hore je napisane hrubym cervenym pismom:Temy nesuvisiace zo zdravím.

nesikovna

ujo trosku don pozeral, tvrdil ze funguje normalne, ze by nic nemalo byt "spalene" resp. nieco v tom zmysle,... ze bud tam doslo k skratu, alebo vypadol nejaky "blbcek" .. neviem ako sa tie suciastky volaju ...ten, co vytvara svetlo na displeji... ze ak by bola chyba v nom, tak by sa to dalo opravit za 30eur,jeho vymenou..a ak nie, tak novy displej (alebo v mojom pripade novy book-lebo cenovo to vyjde rovnako)... len nechapem ako moze stat monitor 12 000 ked ja som kupovala book za 13 400 /teda kamos mi dal zalvu, inak bola cena o 1 500 viac/ ..ale aj tak,.. inak vykonom je dobry, dvojjadrovy procesor, 2GB, 250pamet a pod...nestazovala som sa... no zitra tam idem opet, s bookom a povedia mi co je vo veci - objektivne.... (niektori predpokladaju ze treba vymenu displeja za 400eur a ini, ze to moze byt aj tym "blbcom" co vytvara jas displeja) uvidim ...

AdamKrt

Keby mohli rozobrat ten notebook a jednotlive casti poumyvat DESTILOVANOU vodou, alebo ISOPROPHYL alkoholom. Ale na tej displej by som radsej skusil iba destilovanu vodu, alebo roztok destilovanej vody a isoprophyl alkoholu.

V najhorsom, ak by to neslo, tak by sa dal cely ponorit do vane /chce to hodne destilovanej vody a trochu toho isoprophyl alkoholu/ a potom to tam nechat, nech to odtial vyplavi.

Ale tento postup ozaj robit len v pripade, ak to nepomoze. Mohlo by to zabrat, pretoze destilovana voda je nevodiva a ak sa to necha niekolko dni pekne susit v teplucku... Mohlo by to pomoct. V podstate tam bude iba nejaky vodivy kontakt, spoj, ktory vytvoril dzus. Ak to nieco neodpalilo.

nesikovna

vraj displej na moj book stoji 409eur plus 60eur/hod. oprava:((((( ...to sa mi snad sniva? :((((

v servise mi tak povedali.

nesikovna

malu odmenu? :D .. ale no, caka ma minimalne 5tisicovy vydavok (v SK)... na to treba vymenu displeja a ten je drahy. V zaruke mi to neuznaju, lebo to bolo sposobene mojou vinou a keby som aj klamala, oni to zistia (a aj zarucny list som niekde zapatrosila, ece sa mamy opytam, ci jej som ho nedala k dokumentom)....