Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka, ale ja stale vravim ze treba vydrzat, mozno motyka vystreli
ja som mala predtym to Riziko od rektora, a som sa to ucila poctivo z knihy, takze som to vedela, decka si presli povacsinou iba vycuc a odovzdali poloprazdne papiere, a poviem ti, ze vsetci z toho predmetu mame Cecka, bez rozdielu, tak neviem ci to aj vobec opravovali, alebo si len povedali ze sa zlutuju... a teda aj ti co uz boli prihlaseni na opravak tu skusku nakoniec spravili... trosku ma to aj mrzelo, keby som vedela, tak sa to tolko neucim
takze ponaucenie? :D nebooooooj urcite tam nejake bodiky nahrabkas, improvizacia sa casto ceni viac, nepredbiehaj a pockaj si na vysledky a teraz si oddychni,
ja idem pozerat horor

ojka.

inko, mne to prišlo tiež ľuto, lebo každý si len to svoje tam rýpal... grrr...
takže ty za A? oohohoooo , tak to gratulujeeeeeeeem, to je prada, a užívaj si prázdniny naporiadok, však to máš skoro 2 týždne....
hm, ja mám z toho veľmi zlý pocit.... na 99,99 % som to podľa mna nespravila....a výsledky s potencionálnou ústnou presunuli až na štvrtok... a ja som sa už tešila, že prídem domov skôr....
tetuľda tam totižto hodila samé zaujímavé veci, ktoré s nami neprebrala ani na prednáškach a v knihe také čosi ani nie je....
och, čistá improvizácia ))-: takže v pondelok bude asi opravák...

*inko

„Cez prestávku cválal na stoličke po triede.“
:D ta predstava, ihihi-hijoooooo
preco sme my boli taki poslusni, hm? :) tolko veci co sa da v triede vyviest

*inko

ojka, mne to prislo strasne luto... vies potom nabehne krdel vran a kazdy bude drzat stranku tomu "svojmu" bez toho, aby to vobec nejako objektivne posudil...

sukna nebolaa :D sacko a nohavice, predsa len je to starsi pan :) vidis to, mala som si dat suknu, to by ma mozno aj za viceguvernerku rovno vymenoval :D
pan guverner bol dnes nejak moc zvedavy :D
a tak co ti poviem :D podarilo sa, az moc dobre, zas som si vytiahla super otazku, proste mna tie Rizika asi nikdy neopustia... ved pred touto skuskou som mala cely predmet o rizikach :D a v bakalarke som mala o nich celu kapitolu, ja neviem, nejaka vyssia moc toto
a ty sa pochval, zvladla si to dnes?

ojka.

zdravíčko
nazdarek inko. noooo, aj tebe sa pri tom dvíhal tlak? aspon vidím, že nie som sama.... ľudia nech sa veru starajú najprv o seba....
och, no moja, a ako suknička, pán guvernér, skúška? už máš prázdniny? (:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk