Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

ja som nemala šancu sa uhnúť mláky vedľa chodníka z jednej strany a z druhej strany múrik... nuž, čo už, stávajú sa i horšie veci :D

ojka

zdravíčko, zdravíčko (:
slnečnica, mám dve otázočky (-:O
kto je felix a odkiaľ chcel skočiť?
Ale moje otázky sú asi odpoveďou na tvoju otázku :D
banda moja, ako sa vám inak darí?
milujem inak šoferov, ktorí "berú ohľad" na chodcom na chodníkoch :D keďže dnes celý deň leje, tak sa jednému autu tak krásne podarilo ma došpliechať.... od krku až po boty som bola mokrá, hold, ani dáždnik nepomohol :D ale no čo, vyzerala som trošku komicky potom na zastávke, ale ostatní sa aspoň dobre pobavili ((-:

slnecnica

Ojka, možno záleží od druhu hríbika, takže chyba nemusí byť v tebe:-)
Ja som mala obedovečeru, takže teraz už len mätový čaj, mňam

iskierka

slnecnica, strasne som si robila minule zalusk na tie plnene hriby. mala som dost velke a hlboke hlavicky, pekne som ich naplnila a ked som ich vytiahla z rury, tak boli splasnute a takmer vyrovnane a cely ten "maglajz" bol vyteceny :D ale nepatrala som uz potom, kde som spravila chybu, zrejme som ich nechala moc dlho v rure
no na obrazkoch v kucharkach to vyzera naozaj dobre, uhm... vazeni, je cas na druhu veceru!

slnecnica

Ojka, hríb jak hríb:-) Tú omáčku robím z akýchkoľvek hríbkov a mám ju moc moc rada
Lúbim aj také plnené hríby, hlavičku naplníš syrom, príp aj cesnakom a dáš zapiecť do rúry. Neviem, či by to z tých bedlí šlo, majú tuším takú ploskejšiu hlávku, či ne? Nevyznám sa:-)

ojka

nieeeee, žemlovka hribova nie :D ale kdesi som čuduj sa svete aj také čosi podobné vygúglila, že na ten spôsob, ale to si neviem ani predstaviť :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk