Prečo ešte nespíte?

system

jhaaaj kamosi stari dobri, pametate na mna ? potrebujem radu :D alebo skor nazor :D viem som hrozny ze sem chodim len ked ma nieco trapy, ale mne sa ten novy vzhlad vobec nepaci, je to neprehladne :D

lost

to neni fer, asi zacnem byt bulimik, proste sa nacpem tolkym jedlom ako len zvladnem a potom skocim na toaletu (alebo rovno von oknom, co bude blizsie).. aby som za zase mohol nacpat..

pretoze..

v ustach je to chutne ale v bruchu tu chut uz necitim :D

lleilla

ahojte, tak ja takto oficialne, povinne ponocovanie, teda studium mi vcera skoncilo, po dlhych 6 tich rokoch, ale mysim, ze tak skoro vas neopustim, kedze dnes som tu uz nepovinne o 1:33 ;o), dakujem, X noci mi vdaka vam a vasim prispevkom, ked som tu velakrat len tak tisko sledovala, co sa tu deje, ubehlo, boli, ste a ja viem, ze aj budete prijemna nocna spolocnost , dakujem :o)

iskierka

všetci ste sa uložili na zimný spánok? :)
no..."všetci" :D nešťastný výraz... ojka a slnečnica, čo je s vama?

ojka

zdravíčko (:
vonku je tak krásne, super, príjemne, slnečne, farebne ((((-:
ako ste víkendovali vy?
ja keď to tak rátam, tak tento týždeň som bola už 4x na huby, fajn prechádzky d-:

iskierka

prírodný blatový, ako z mrtveho mora :)
takže lost podľa teba testuje bunker? :D možno príprava na ten "koniec sveta", tuším presne o dva mesiace to má byť :D
a celkom si ho viem predstaviť, ako si niekde pod zemou naťahuje kábliky, inštaluje posledné zariadenia a čaká na osudnú chvíľu :))