Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Veď to, tá kvalita. A nám sem pošlú všetko, čo sa u nich nepredalo a nazvú to ,,novou kolekciou,,:-)) A fakt, máš pravdu, že tam neletí pipkovské oblečenie, čo sa mi páči. Pred rokom som tam bola na svadbe, v rifliach! Žiadne stresy so slušným oblečením:-) Bola som vo viacerých mestách, snom je Hamburg a možno trocha vyššie, ale to už by som bola v inom štáte:-)

lost

Maoam

hovoris ze v DE sa oplati kupovat oblecenie?
vyhodnejsie ako v rakusku?

lebo do new yorku sa mi velmi nechce pre par "handier" a plus dolar je dost silny, resp euro slabe..

hm no a otazka ohladom eura :)

tazko povedat.. podla mna moze padnut 'overnight' ale asi sa to nestane, lebo "nasrat" 333 milionov ludi (eurozona) by nebolo prjemne :)
to ked uz, tak skor sa znizi hodnota voci dolaru/libre/proste inym menam, ako sa stane, aby sme mohli lacnejsie vyvazat (taktika Ciny) ... ale ak padne, fakt ze padne overnight :D tak odporucam sa zamknut doma ;) a idealne rozbit okna, lebo bude mensia pravdepodobnost ze niekoho dom/byt zaujme :)

ale tazko povedat, ja uz na koniec sveta cakam 5 rokov a "furt nic" :D

Maoam

ja som aj rozmyslala, ze to radsej usetrim :D, ale potom som si povedala, ze o desat rokov to uz nosit nebudem moct, lebo na to budem stara :D, takze kym sa da, treba to uzit :DDD

a co ked zajtra padne euro?? :DD
Lost, to je skor otazka na teba,ty to sledujes :DD

Maoam

Slnecnica, ale mozno tu tak neleti pipkovske a vystredne oblecenie :D, ja kupujem velmi pohodlne, sportove veci alebo rifle a tak. No ale aj tam treba hladiet na kvalitu.

Maoam

Slnecnica, myslim, ze aj hej, teda urcite mladi ludia ano :-) a starsi, zavisi od toho, ake maju povolanie, priority, niektori zo starsej generacie su obleceni ovela lepsie, ako mladi :D. No ale myslim, ze tu nie je problem kupit veci, ktore su cenovo dostupne a zaroven dobre vyzeraju/kvalitne, tym padom su dostupne aj ludom s nizsim prijmom, studentom atd.

neviem, kde v DE si bola, vo väcsich mestach napriklad si potrpia viac :DD, to je asi tak ako vsade inde

no a elektronika, technika + auta, jasne, to VEDIE :DD to sa asi nikdy nezmeni

slnecnica

Maoam, mala som pocit, že v DE si až tak nepotrpia na oblečko, skôr na elektroniku a také somarinky, či časy sa menia?

Maoam

Lost: :DD kvoli mne este vyjdes na mizinu, vcera pizza, dnes oblecenie :D, vies co Lost, ale uprimne, ja som bola kedysi taka sprosta a kupovala v sezone (nie vo vypredajoch), alebo ako debil nakupovala som to, co sa mi pacilo, ale DE ma vycvicili v love na akcie a outlety :D, lebo tu je to narodny sport, Nemci strasne radi setria a strasne radi maju zlavy a vyhody a je to cisty adrenalin :DD

no a dnes som nadabila na OUTLET ale online! KONEC

:DD

ale je to jasne, DE fici momentalne na tom, podporovat kupyschopnost obyvatelstva, tak sa obchody vsemozne snazia, aby ludia kupovali = pre mna vyhoda, lebo som nakupila superacke nohavice za ceny, ze sa mi doteraz z toho toci gebula :DDD

Slnecnica: MAS RECHT! :D

lost

Maoam, hmm aka nahodicka, dnes som bol v BA kusok od rakuska a hovorim si ze hmm aj by som si isiel nakupit zopar kusov oblecenia..
no spomenul som si ze mam pri sebe prilis malo eur tak som kaslal na to :D

ale mozem sa vratit :P to len tak vramci kamaratskej spolupatricnosti :P

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk