Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

chlapi, bojujte! ešte pár upršaných dní tu bude a potom znova krásne jarné počasie, tak aby ste boli fit (:

ojka.

dobrá víla, tu som - tuuuuuu, len teba tu asi teraz niet.... čo sa deje, zlatenko? (: lebo ja väčšinou po nociach tu straším ...

J111

To ja vobec neviem, ja nemavam vobec anginu, ani chripku. Neviem, co ma tak teraz trapi to prechladnutie a hlavne z coho to mam, tak to nechapem. Ze by bola az taka zima?

lost

a ako by si liecil anginu? tiez nech prejde samo? :D

prechladnutie "riesim" tiez samouzdravenim, ale angina sa neda :P

J111

Ja som uz prekonal jedno silne prechladnutie a zase to iste. Ja neskusam nic, ani lieky, ani cesnak, prejde aj samo.

lost

no ja uz skusam vsetko mozne, od cesnaku az po koloidne striebro :D nieco sakra zabrat musi..

J111 a to si bol teraz nedavno chory ?

lost

ojka. choroba sa chyta kazdej slamky.. ale dlho to nevydrzi, uz je to len "kto z koho" .. druhe antibiotika teraz, prave tomu je 48 hodin ..ale zlepsienie len sugestivne.. tak ale uvidime kto je tvrdohlavejsi, ci ja alebo angina ;)

a moj cas 5 minut na nete prave vyprsal. DOBROVOLNE odchadzam, lebo nemam ani 1 blby kCal v tele nazmar :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk