Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

oooou...ach tak, myslela som že iba depka v uvodzovkach, nuž ale...hmmmm...tak to ja nebudem moc vďačná spoločnosť..asi

lost

haha moj je oktober 2010 cize coskoro tiez tak :D

prave osm si psomenul, ze on je taky "zlaty" ked sa prezerie a potom tak pozrie ze 'och, mnamky, som plny" a aj ked mu ponukam, uz nechce :D a potom mi v noci o 1-3tej pogrcia celu postel :D

alexandraaaa

inko tak u psychiatra mam v karte napisane depresia, samorvazebne sklony a bulimia. tak asi nejak tak.

lost, psik ma rok a pol :D

lost

Inkognito

hmmm ja som mal obed nedavno a potom ryzove :P

haha a ranajky som mal o 11? :D

to bude tesneee :P

alexandraaaa

haha ze DEDO :D kolko ma rokov? :)

[zruseny1]

aa alexandra, nebude to také zlé si myslím :) podľa mňa máš od depky, takej tej ozajstnej ďaleko, a takéto trúchliace stavy prídu občas na každého :))
a kvôli čomu si smutná

Lost? myslíš? :D ja som mala poobedný spánok:P

alexandraaaa

oči opuchnute jak po flaame :) ale mam depku neznašam ked to namna pride, aj by som sla spat, ale len pozeram do tmy, tak si hovorim ze radšej budem pozerat do tej mojej debni

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk