Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka, praveze prezencky budu stale, ked nam bude prednasat zenska..pretoze podmienka k predterminu je> byt na msetkych prezenckach:D takze asi ich bude viac
a nie uz nelezim, prave som prisla z kostola:D

ojka

inko, tak ešte som ich len obaľovala, piecť sa budú na obed, keď sa príjde z kostola (: ale verím v úspech, že to bude v pohode ((:
noooo, dobre, tak ja sa teda tej prezenčky báť nebudem... ale tak to sa dá aj predvídať, že keď bola jeden týždeň prezenčka, že tak skoro nebude (((: diky za ukľudnenie (-:O možno sa tam predsa len ukážem v ten utorok, ale neviem ešte presne, uvidím ako to bude vyzerať v práci ...
ešte si v posteli? :D

*inko

ojka a nepripiekli sa? :)
vies co, to bola oslava styridsiatky, cela familia okrem mna a deti isla do nitry na take posedenicko, a svagrina/ oslavenkyna nabalila domov z masa, salatov, zakuskov..u nas je to tak vo zvyku, pribalit ostatnym :D
no a tu prezencku dala teta, ktora nas uci ten predmet zatial iba raz- (vtedy si nas spocitala, ale je to iba kvoli prederminom, nevyvolava nas, ani nic podobne, my jej to odovzdavame na konci prednasky) druhy tyzden tam nebola ona, zastupoval ju Stanek, on samozrejme prezencky nedava :) a mal by prist aj tento tyzden, tak uvidime :)
ak by si chcela prist, tak prezencka ta nemusi trapit :D

ojka

no už doobaľovala, ale neviem akým zázrakom sa jej podarilo mať celý sveter od múky (((((-:
ojojoj, no komu je už len lepšie, že v posteli, tsssssss (: ale tak treba si aj odpočinúť, tak sa trochu ponaťahuj (:
hm, ale to musela byť dosť dobre veľká žúrka včera, keď nemusíte variť (:
INKO, mám serioznu otázku na teba (-:O čo si spomínala tú prezenčku, čo vedia sem tam na tej prednáške dať, to si vás zvyknú i rátať, alebo nebodaj i vyvolávať podľa nej náhodou? to vieš, lebo existujú všeliak "praštení" vyučujúci, tak sa pýtam (((((-:

*inko

jaj, no nech len pekne obaluje :D ja sa este ponatahujem v posteli, dneska nevarime, lebo mame kopu zasob z tej vcerajsej oslavy :)
no tusim sa mi nesnivalo o nicom, nepamatam si, aj tak dobre :)

ojka.

inko :DDD ranecko i tebe,ale ojka obaluje teraz v kuchyni fasirky,mam ju íst zavolat? :D
no co,o darinke sa nesnivalo?lebo mne o diplomke hej,grrŕ...

ojka

hodinka poobedňajšieho spánku vraj prospieva zdraviu i kráse, tak ti to, system, schvaľujem :D to by som mala asi i sebe naordinovať :D
ale najprv prepni réžim uplne a až potom bude poobedňajší šlofík ((((:
tak teda čau čau a peknú nedeľu prajem

system

ojka o 8 nevstanem ani keby som neviem co robil :D teda vstanem ale cca o 2 hej si dam slofika bo nebudem vladat das do 6 vecera :D tak to robim ked mam skororano (1x do tyzdna) matiku, vstanem skoro ale poobede dospim :D no nic, idem sladke sny :P bingy see you :D