Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

lost my zase kurime strasne moc, spavam iba v tricku a kratasoch ked som doma
ale teda vazne, ty si taky otuzilec? som sa chcela spytat ci ta nehreje sadielko, ale to sa ta asi netyka, hehe

lost

no len sa vyliecit do pondelka potom :)

inac mne potom fakt sibe, ako vidim, lebo ja mam kurenie celu zimu vypnute ... a to by bolo este okay, ak by som nemal otvorene dve vetracky (nie v miestnosti kde som nastastie :D ) no a spim v letnej vystroji (cize tenke periny, atd) atd

a stale mi je teplo :D

mam pochybosti , ci som z tejto planety :)

[zruseny1]

ojka ja viem, ja viem :) pouvazujem no
a cibulovy caj nie je az taky nechutny :) ale zeby nejak zaberal, tiez nemozem povedat

[zruseny1]

nie vlakom je to hodinka aj cosi, len vies, ked ta boli cele telo a soplis jedna radost, tak vlacenie sa v zime s cestovnou taskou je to posledne po com clovek tuzi :)))

ojka.

inko, nooooo, niekedy možno ani nie je na škodu sem tam k tomu lekárovi zájsť (;
hmmm, ja som ten slávny cibuľový čaj ešte nikdy nepila (-:O

[zruseny1]

ojka som v posteli cely den, dokonca som si vytiahla zimne pyzamo, doteraz som spavala iba v letnom
ale aj tak robim grafy cely den...aj tebe to tak dlho trva? boze ja som asi strasne neschopna
nie a nie najst databazu, vykaslem sa na to a urobim si screenshot z pdfka...ach nie, ja chcem svoje grafy, no nic, idem hladat dalej :)

lost

tak ist o den skor, ked nikto nikam nechodi :) cize mimo tu spicku..

alebo hold to uz len nejak prekusnut :)

a to budes cestovat dlho/z daleka do tej BA?

[zruseny1]

no to by som musela ist k lekárovi
nejaký iný nápad?
už sa mi robí cibuľový čaj, zvykám si, ani nie pred dvomi týždňami som ho chlípkala:)

ojka.

inko, hlavu hore, aby v BA a celkovo na juhu nasnežilo, tak to by sa museli stať riadne zázraky (: neboj, vlaky pôjdu v pohode, a ty sa pekne lieč v posteli ((: je ti aspoň kulililililinček lepšie? trošičku? (: