Co myslite,preco sa objavili zvlastne chripky a virusy?

Príspevok v téme: Co myslite,preco sa objavili zvlastne chripky a virusy?
Keituskaaaa

Pravda je taka,ze na nasej planete je 6miliard ludi.Aj male dieta si vie spocitat 2 a 2,.. hlad,nedostatok prirodnych zdrojov,narast ludi,ktori sa vdaka medicine dozivaju vysokeho veku,financne krizy,a kazdy z nas zrejme vie ako banky vlastne funguju a to nielen v amerike.. A zrazu vtacie,prasacie chripky,nove virusy a smrtelne nebezpecne choroby.. co myslite,ze to len tak spadlo z neba?? Podla mojho nazoru niekomu ocividne prekaza pocet ludi na tejto planete,.. biologicke zbrane su predsa este horsie ako atomovky,.. ak niekedy bude nejaka 3.svetova,tak bude vyuzivat prave toto..
najlepsia cesta ako sa zbavit prebytocnych ludi na planete je vypustit virus,.. povedala by som,ze USA su v tomto velmi 'zbehli'... co si o tom myslite?

meggy10

CO JE DENZ? NEPACI SA TI NIECO PROSTE NEMAM TO RADA SI PREDSTAV ZE SOM CITALA TELETEXT A CITAM A CITAM A PRECITALA SOM JA MUS 54 ROCNY ZENATY! HLADAM SI MUZA KTOREMU MOZEM UROBIT FAJKU. ZDA SA TI TO NORMALNE? TAK PRETO SME POTRESTANY A PRETO LUDIA AJ ZOMIERAJU.

meggy10

PODLA MNA TO JE TREST! LEBO LUDIA UZ NIESU TAKY AKY BOLI NIEKEDY TERAZ ZAVIDIA AJ VLAS NA HLAVE NIKTO NEDOPRAJE NIKOMU NIC A JA UZ NEVIEM CI TO JE V OVZDUSI ALEBO Z COHO ZE JE TOLKO GAYOV A LEZIEB, VSETKO UZ JE NA HLAVU POSTAVENE...