strata mezesu pei schudnuti...pomozte!!

Príspevok v téme: strata mezesu pei schudnuti...pomozte!!
Luciaaaa8674

chudla som nejakych 6kg a odvtedy som nedostala menzes (uz od augusta(...kdo ma taky isty problem??? alebo kdo ho mal ako ste to vyriesili?? ja viem ze by bolo naj lepsie ist ku gynek. ale neda sa nejako vyvolat...lebo jedna baba mi vravela ze sa nemusim bat ze ona sa dostavi sama ked si telo zvykne..tak sama neviem prosim poradte :((som zúúfalá

.....

No, pokiaľ si schudla príliš rýchlo, tak to môže byť z toho. Prestaň chudnúť, normálne papaj, uvidíš. Ak nie, choď k lekárovi.

janka24

Ja som na základnej tiež ta schudla a nemala som menzes aj 5 mesiacov a vyriešila som to tak, že som sa zlakla čo som si porobila ,začala jest a dostala spat kramy..
Musiš sa naučit jest pravidelne- v oblasti chudnutia sa tažko radi,preotže je to na voli toho druheho, ale myslí teraz už aj na svoje zdravie

darika

Ono je dost podstatne,za aku dobu si tych 6kg schudla a aj ako.Pretoze ked ti vynecha menzes,znamena,ze nieco nie je v poriadku a to by si nemala odkladat,ale ist sa poradit k odbornikovi.

bazalka

Ja som si tiež myslela, keď som nedostala od augusta menzes, že je to preto, lebo som schudla. Omyl. Mám cystu a idem na laparoskopiu. Takže si myslím, že by trebalo ísť ku gynekolóvi. Ak je všetko O.K., tak ti pichne vyvolávačku a máš po probléme.