Co je podla vas nevera?

pauli 73

bozk na ústa je vraj intímnejší ako samotný sex lebo je údajne vstupnou bránou do tela a pohlavné orgány sa viac menej spájajú s ich vylučovacou funkciou - našla som na nete :)

AdamKrt

Vzhladom na to, ze pobozkat niekoho na usta je uz vymena telesnych tekutin a mozes sa pripadne aj niecim nakazit, tak by som to za neveru pokladal.

Pusa na lico, to je uz nieco ine, o tom sa da polemizovat.

Ale ak je niekto vo vztahu a bozkava ho cudzi clovek, co nema na to dovod /nejaka gratulacia napr. k narodenimam a pod./, tak je otazne, ci to za neveru nepokladat. Ved preco by sa mal niekto bozkavat s uplne cudzim clovekom ?

A frankofonne krajiny nech si nechaju svojho cerveneho reklamneho Santu aj s cinskymi ozdobami :-D

uhlie

Podla mna ked nevies co je nevera, tak by si sa nemala pustat do ziadneho vztahu, lebo tym budes inym ludom len sposobovat problemy.

datelinka

vsetko zavisi od postoja, od spravania, od pohladov, od dalsich gest. ked v ostatnom je vztah "priatelsky sa bozkavajucich" uplne normalny, s beznym odstupom,nie je dovod na ziarlivost, alebo pochybnosti vo vztahu.

ivus99

lebo aj ja si myslim ze pusa na lice je taka normalna aj ked sa ludia zoznamuju alebo zdravia...a myslim ze ani pusa na usta taka kamaratska nie je myslena ako zle alebo ako nevera....ale jasne francuzak si myslim ze uz je nevera...preto sa pytam ako to vnimaju iny ludia

datelinka

adam - vo fankofonnych krajinach sa bezne stretavajuci ludia pozdravia tri az styrikrat striedavo bozkom na obe lica. je to znak priatelstva. u nas na to nie sme zvyknuti, sme omnoho chladnejsi. ale aby bozk na lice bol pokladany za neveru? :-)