Keď oči jedia....

Príspevok v téme: Keď oči jedia....
regyna

....poraďte, prosím, ako sa zbaviť tohto zlozvyku.....často sa mi stáva, že nejem preto, že som hladná, ale preto, že mám oči :-(((...proste niečo vidím, viem, že to je dobré,mám to rada a tak to musím zjesť, aj keď zrovna hlad nemám. A problém je, že je veľmi málo vecí, ktoré rada nemám :-(

aluska

regyna musis im povedat tvoj problem a urcite prestanu kupovat...ja som nasim povedala, nech nekupuju zbytocne sladke veci, ani udeninya vsetko nezdrave, lebo to su moje najoblubenejsie veci...a z casti prestali..samozrejme obcas kupia aj sladke, ale davaju to na take miesto kde to neni moc vidno takze mi to nevadi...a uz som a oducila hrabat sa po skrinkach kde co najdem..a hlavne pochopili, ze to neni treba ani im...pretoze vieme jak to chodi, cim je clovek starsi, tym sa tie zdravotne problemy pomaly nabaluju

regyna

aluska.......toto som aj ja praktizovala, keď som bývala sama a som v pohode schudla. Ale takto keď každý kúpi nejakú blbosť a stále musia čosi vyhrýzať ...viem, že to chce len pevnú vôľu, ale tú ja bohužiaľ nemám:-(.....budem musieť trénovať :-)))

aluska

najlepsie je mat prazdnu chladnicku, alebo chladnicku kde su len ako-tak zdrave veci, typu ovocie, zelenina, jogurty, nejake syry, prava sunka, mozno mlieko a taketo veci...a hlavne si doma nerobte zasoby sladkosti...ja uz som to nasich rodicov odnaucila...ked nic doma nemame nemozem zobat...a ver mi-funguje to..a je to dobre pre celu rodinu

jajka001_

mlsny jazycek :) cim viac sladkosti zjes, tym vacsiu chut na ne budes mat. sekni s tym cim skor inak ti hrozi obezita, cukrovka a dalsia problemy. vyhybaj sa takym miestam, kde si mozes takto dzobnut.