KAMOSKA-HUMUSACKA

levicaaaaa

vilaamalka: nemohla to byť Nivea? tá má taký gél na intim. hygienu, že Sensitive...

ja som používala Lactacyd, ale mala som z toho výtoky a pálenie, tak som musela prestať.
Teraz mi úplne stačí voda...

pauli 73

nesmer, ak sa umývaš pravidelne každý deň a nemáš vytok, ten zápach okolo klitorisu by tam nemal byť a voda absolútne postačuje na umývanie intímnych častí.

vilaamalka

ja som bola v keli raz, ked som použila gel na intimnu hygienu, a este k ktomu sensitive len už si napamatam značku, dostala som taku kožnu alergiu ,že som cela napuchla a všetko ma svrbelo tam dolu, isla som gynekologovi a ten mi potom dal tantum rosalngin na vyplachovanie a prešlo ma to a vtedy mi povedal, že nemam dať na blbu reklamu v telke ale mam sa umyvať ako doteraz t.j. s detskym mydlom, ved ked babatku to neubliži tak ani mne, takže som sa vratila k osvedčenej metode umyvania

nesmer

No neviem si predstavit neumyt si ohanbie, velke pysky, klitoris a zadok aj s mydlom. Ved si to nikto nemusi tlacit do posvy, ale povrch by sa mal aj s mydlom. Prejdite si prstom po klitaku a cuchnite si, potom si ho mydlit budete.

meggy10

dost skaredo si ju nazvala , ze humusacka ved ked nechce sa umyvat mydlom to je jej vec ale podla mna je normalne aby sa pouzival nato intimny gel ja to pouzivam stale s vodou sa mi to zda len take nijake umyvanie.

Shorty

ja sa umyvam kazdy vecer LEN VODOU a je to najlepsie...ci ty sa cim umyvas?Prevonanim mydielkom na detsku prdelku ci co?? Podla mna kamoska neni HUMUSACKA ale ty si FAJNOVJKA!

levicaaaaa

vilaamalka: detské mydlo? a nemáš problém s pH?
mne akonáhle sa tam dostane čo len troška mydla už som v keli... :((