zabudnut...ale ako...

Príspevok v téme: zabudnut...ale ako...
karolina007

ahojte...mam 19 rokov a uz je to mesiac co sme sa s chalanom rozisli..problem je v tom ze stale na neho myslim...chodili sme spolu 2 roky a to sa tak lahko z pamati nevymaze...on uz sa zabava s inymi babami na diskotekach a ja...nic..chodim s kamaratkami aj ja na diskoteky... ked za mnou pride chlap..tak ho poslem prec..samozrejme vacsinou su to uchylni chlapi a ti ktori by sa mi aj pacili si zase nevsimaju mna...neviem ako sa balia chlapi..som hanblivy typ cloveka..vsetci mi hovoria ze klin sa klinom vybija...ja by som si aj rada niekoho nasla..len neviem ako..

bejbyna

no ked pomyslim na to ako je s nou tak to je hrozny pocit, aj viem ako vyzera, na pokeci som videla jej profil, radšej som si ale povedala že si ho už pozerať nebudem lebo sa zbláznim...ale o čo mu ide? skončí sa mu polročný vzťah a po pár dnoch ide do dalsieho? to je uplne nerozmyslene...alebo mozno mi chce este viac ublizit alebo ja neviem:( žeby bol taký necitlivý a dokázal na ten pol rok tak rýchlo zabudnút ?? jaj nech už je po tomto hroznom období, nech čas rýchlo ide aby sme na nich zabudli

karolina007

bejbyna..som na tom tak isto..a asi som aj taka ista ako ty...potrebujeme cas...aj ty stale myslis na to ako je s nou:??ako vyzera??a preco to spravil.???chce mi ublizit alebo co...alebo takymto sposobom chce zabudnut...??? to sa aj da...asi tazko...

karolina007

karlicka..dufam ze mas pravdu...a hej..nieco na tom bude...:)budem tou verit..
RUSH..som este mlada..mozno to bola len zamilovanost a nie laska..ked nebudeme v kontakte tak na neho snad zabudnem..ale vies co ma najviac trapi???ze si nasie inu..a rozchod ma na haku...:(

bejbyna

ja mám 18, tiez je to mesiac co sme sa po pol roku rozišli...on si po pár dnoch našiel inú...ja som ostala sama, stále na neho takisto myslim a neviem ho dostat z hlavy...potrebujeme asi len čas, aby nás to prešlo...takisto by som si chcela niekoho nájst, ale nikto o mna zaujem nema a ja nie som typ ktory by behal za chalanmi, dufam ze raz najdem niekoho pri kom sa mi podari na byvaleho zabudnut a tebe drzim takisto palce aby sa ti to podarilo :)

RUSH

neporadím ti nič konkrétne len pridám skúsenost,ked som mala 19 rokov,som mala chalana,bolo to skoro aj na rozchod,ale čo sme urobili?zobrali sa ,za pár rokov sme splodili dcéru a potom sa rozviedli,k čomu to bolo!
v tvojom veku sa netreba viazat,zamylovanost nie je láska moja,a ked pominie u niekoho sa v lásku obráti a u druhého nie,na ten klin si nechaj čas,ved niekoho určite stretneš,len nič nesil....