co s nafuknutym bruchom?

gabina

u bulimiciek mozno aj roztahany zaludik, u anorekticiek spomalene travenie a naduvanie aj z mala...
Baby, je pravda, ze kym budete svoje bruska stresovat a oni nebudu vediet, ci im vlastne nieco dovolite alebo nie, dovtedy budu problemy. pomalych kusockoch papat, nech sa rozbehne travenie. Niekde som to uz pisala - ano, najprv budete mat pocit, ze ste pribrali ale travenie musi opat naskocit do normalu a zacat plnit funkcie, ktore ma. P.S: Ja mam dnes po dvoch detoch brucho ako na gympli (co sa o prsiach neda povedat, ehm.-)))

andrej :)

No, s tym sa da robit len malo... Roztahanym zaludkom to urcite nie je... Ked clovek malo je, tak sa mu zaludok naplni plynmi, preto casto anorektici a ludia s ppp maju pocit ze vobec nechudnu, aj ked vaha klesa... Staci si to len overit v tom, ze si pozriete fotky malych deti z Afriky, ktore umieraju hladom. Maju velke bruska.. To ich maju nafuknute. Jediny spocob, ako to zmenit, je rozbehnut travenie.. A nezartujem. Treba jest pravidelne. A hlavne jest!!! 4zs.cheb.indos.cz

minnetka

Pridávam sa k sewie, mám ten istý problém, hoci jedávam zväčša takmer normálne, to bruško je stále rovnaké:-( Tiaž som skúšala všetko možné, možno je to tým, že máme veľmi rozťahaný žalúdok...