Krém proti vráskam

lienka_1

ahoj, no ja chodím ku kozmetičke 2x za rok, neviem či je to veľa, alebo málo podľa príspevkov ako tu čítam....ale čo sa týka kozmetiky, tak práve používam značku Nuance. Dostať ju kúpiť v lekárni Dr.Max, ale ide o prírodnú kozmetiku. Používam ju už 2 mesiace a som spokojná.

Majutko

Ahoj,

ja som nedávno absolvovala v salóne chemický peeling (šesť sedení) a nadviazala som používaním kozmetiky Neostrata. Kozmetika je založená na ovocných kyselinkách, dobrá kúra naozaj pleť vypne. Ráno používam Bionic Face Serum a na noc High Potency Cream. Sérum je trochu lepkavé a krém zanechá film, ale účinky oboch sú výborné. Avšak pozor, odporúča sa kúru podstúpiť v zimných mesiacoch, nikdy nie v lete (kvôli riziku vzniku hyperpigmentácie zo slnka).

martina1879

mne tiež pomohli tvárové cviky- kúpila som si ebook s cvikami na mimické vrásky a cítim, že pokožka je určite pružnejšia a k tomu som zainvestovala do kozmetiky- kúpila som si celú hyaluronovú sadu od pure elements a som veľmi spokojná- dokonca aj známy vidia výsledky:-)vrele odporúčam

LenkaakneL

pouzivam krem Poison stoji 23 eur ale ja som s kremikom velmi spokojna.. prednedavnom som presla na prirodnu kozmetiku a velmi mi sadla znacka happyskin neviem si ju vynachvalit, vyskusala som produkty aj od manny ale tie sa mi nepacili mydla velmi vysusali a tieto od happyskinu vobec a aj ostatne produkty su ovela lepsie vrelo vam odporucam vyksusat ten poison kremik :)

Vylizmirit

Kajiska, vy mate v tej kokavici nad rimavicou aj salon? Som myslela ze v takej cigsnskej diere jevto zbytocne:-)

pernikovo

Kajuska si mudra ako Salamun. Tvoje rady maju hodnotu mojich zasratych slipov. Prosim ta uz tu nevypisuj chobotiny.