bojím sa

Príspevok v téme: bojím sa
bambulka

ahojte..nemám nijakú konkrétnu otázku, ale skôr iba komplex, bojím sa čohosi, čoho by som sa ani nemala...mám chalana, ktorého veľmi ľúbim a mám taký pocit, že čoskoro bude medzi nami aj niečo viac..a toho sa bojím, ze napríklad keď ma uvidí nahú tak bude mať iný pocit zo mňa,že keď nebudem dokonale oholená dolu,že bude sklamaný alebo proste že sa mu moje telo nebude páčiť...nidky som s chalanom nič také viac nemala a bojím sa že aj ja niečo pokazím..čo mám robiť?

jun

ja viem, to su take problemy, ze az :-)), ale tak predsa.... i mna to trapi, ci sa mu bude pacit moja postava, moje telo, fakt mam z toho strach a obavy :-(

bambulka

Saša: Díky moooc,naozaj si to vážim, dosť si ma tým povzbudila a ten deň bol teda krásny naozaj...myslím, že by som si naozaj tým nemala robiť starosti..:)ďakujem:)

Saša

ahoj bambulka.
nemas sa coho obavat, pretoze ak ta niekto skutocne lubi, berie ta taku aka si. nepotrebuje dokonale telo, dokonalu depilaciu.... nic nepokazis tym, ked budes uplne prirodzena (spravanim). vedz, ze takmer kazdy chlap ma tiez obavy, ci to zvladne, ci ho jeho "nastroj" nesklame...
drzim ti palce, hlavu hore, vsetko dobre dopadne ;o) krasny den