"Tehotne" brusko

Príspevok v téme: "Tehotne" brusko
JCVD

Ahojte
ee, nie som zena, ako by sa Vam to pohladom na nazov temy mohlo zdat..:)...som muz, 28 rokov.
Mam taky problém, za posledne cca 2 mesiace som pribral 5 kg, ale ked sa na seba pozriem, tak 4 kg islo do brucha...a 1kg vsade inde.:)...nakolko mam 178 cm a teraz vazim cca 73-74kg, a uz asi vyse 2 rokov nemozem cvicit s cinkami ani nijak tazko (iba strecing, jogu, pilates a pod)....tak nic dokopy nerobim (myslim tym ze sa nehybem) a len jem a jem (jest mi chuti) :D......ale este asi pred 3 mesiacmi bolo brucho ako-také OK, lenze potom sa zacalo nafukovat a fakt vyzeram ako tehotny:/..:D
Na jednej strane, som rad, ze priberam, ale na druhej....skoro vsetko to ide len do brucha !
Jem aj dost neskoro v noci a pred spaním.

Ako sa co najefektivnejsie zbavit tej "lopty" pri zachovani telesnej váhy, resp. co robit - nerobit? jest-nejest?
diiiky za komenty a názory.

JCVD

nezrat na noc a behat....ale to schudnem zo vsadial, nielen z brucha..a to nechcem:)
z brusakov svaly?...tak to by som musel cely rok kazdy den ich robit aby sa spravili z tej lopty svaly:D

jajka001_

nezrat na noc, a behat :)precvic si cele telo. aj tie brusaky su fajn ale z nich sa nechudne, z nich sa tvori svalova hmota.