Nie je to spravodlive

Príspevok v téme: Nie je to spravodlive
zarra

Dnes ma hrozne nastvala jedna vec ,ale hrozne.Boli sme na nakupe a stali sme POCTIVO vrade pri pokladni ,prisli tam cigani a doslova ma odtial vyhodili ,ked som sa ohradila tak iste mi jeden stihol posepkat aby som nepindala lebo mozem zle dopadnut.Nakoniec som ja bola zla ze preco nedrzim hubu ,preco som ich nepustila teraz tam vraj budu vystrajat.Ja uz teeraz neviem vsetci sme z tych ciganov posra...ty ,vsetko im staviame ,nemusia platit za energiu .Preco to tak je uz ste nad tym rozmyslali?CEst vynimkam a nie som rasistka ale tie peniaze co sa investuju do tychto ludi by sa mohli aj inak vyuzit.

darika

presne kvoli tomuto som tu.ved tam im to hnije.ja som skoro grcala.z cudziny musim posielat papiere,ze som nie na Svk,uz raz som platila penale,ked som nezaplatila a toto?banda hnusna smradlava.To sa s nimi nejde nic robit?Sak ti kosicania tam pokapu na mor.Tam musi byt potkanov viac,ako ciganov.

ivvka

pozerali ste dnes spravy?Upratuju LUNIK a zaplatia to kosicania.Pre boha ludia ved sa preberte!!!!!!!Ja ked nezaplatim za smeti tak mi Smeti nezoberu a este mi na to hodia aj penale .Nie je tim ciganom dobre ved stat sa o nich stara.Lutujem vychodniarov pomalicky tam budu cigani uradovat.

oxyna

lost: dych vyraza aj to, ze slusni milujuci sa bieli manzelia nemozu pocat alebo vynosit dieta a ta ciganska zberba, hoci nema ziadnu vyzivu neplodna nie je. To iste napr. v Afrike. Nemaju co jest, strasne podmienky, ale mnozia sa ostosest.

darika

Cigáň dostane byt. Príde za ním kamarát na návštevu a on sedí pri kúpelňových dverách a díva sa kľúčovou dierkou.
- Čo to robíš?
- Ticho, dívam sa na ženu!
- A ty si ju ešte nevidel nahú?
- Nahú áno, ale kúpať som ju ešte nikdy nevidel!

darika

oxyna
len vies co je smutne,ze u nas malokoto vidi rozdiel,medzi chudobny a lenivy.Ja som raz pozerala dokument o jednom romovi-podnikatelovi,ktory mal fabriku na drevene hracky.Uz si to ale nepamatam.Vraj niekolko rokov mal stale inzeraty na prijem zamestnancov s podtrhnutim,ze zamestna aj ciganov.Vraj za celu dobu nedosiel ani jeden sa opytat na robotu.Vraj im chcel pomoct.Ale hlasili sa mu len biely.No...tu nie je co povedat.

jajka001_

oxyna, vidis, a vdaka pozitivnej rasovej diskriminacii to tu mame take iste. o nas sa nas vlastny stat nepostara ked sa vdaka zakonom ktore z nas robia chudobnejsich ostaneme na ulici.

oxyna

jajka, mylis sa. V uzasnej USA je taky system, ze chudobni maju lekarov zadarmo. Ja doplacam za navstevu lekara $15, Mexikoska s tromi deckami mala vdaka Medicaid osetrenie zadara. Nenadarmo sem chodia rodit a dostanu rovnaku starostlivost ako ludia, co sa im na to poctivo skladaju (dane). Epidural samozrejme tiez.