Ktory stroj na cvicenie

purblanka

ja mám na brušáky také pružiny,to si sadneš a daš nohy ako do pedalov a ideš,takto som schudla pred rokom 7 kíl-to som mala pred svadbou,a potom pri manželovi som pribrala 12kíl.Teraz mam dole 3 kila:(

Ema132

hej? ja som na to tiez pozerala lebo strasne ma nebavi cvicit len tak nejake cviky...my mame ab rocket:)) no nie je to take dobre ako ked robi clovek brusaky sam..ja som si dala dokopy par cvikov na spevnenie tela a teraz sa ich snazim cvicit...snazim :) len treba mat velmi pevnu volu:))no na zadok a stehna su jednoznacne najlepsie korcule podla mna..len aby uz prislo teplo:)

purblanka

ja viem,a asi to budem musiet začat,lebo som zo seba neštastna,ako som pribrala.Ale cvičím aj doma,máme leg magic.je dobrý.

Ema132

hej, sama chodim..parkrat som bola s kamoskou ale to sa mi nepacilo lebo takto si mozem dat svoje tempo a nemusim sa nikomu prisposobovat:) tak ked prides z prace...:) je to relax, vycistis si hlavu a este aj si zlepsis postavu:)

purblanka

ráno vstavam do roboty o 5hod,neviem či by som vedela skôr vstavať,niekedy som tak robila,ale to som mala o 10 rokov menej:)

Ema132

ach, nase slovensko...:) ja chodim rano behat...teplaky, siltovka a idem:) kto na teba bude pozerat?:)nikto:) len v zime sa mi moc nechce:)

purblanka

no teraz som našla na nete aj za 6oootis,čo som predtym ked som hladala,nenašla,tiež som planovala kúpiť.Asi si kúpim,je to dobra vec.