OPUSTENE MILENKY.....

Príspevok v téme: OPUSTENE MILENKY.....
smutna sama

mala som krasny vztah s jednym muzom - milenecky z oboch stran zalozeny skor na citoch ako na sexe , bolo to krasne , boli sme ako- si sudene bytosti , jedneho dna mi povedal , ze je koniec ...
bolo to strasne stratila som dobreho priatela , cloveka ...
ako ste vy prezili nieco podobne ako ste sa s tym vyrovnali , preco to urobil , ked to bolo tak krasne ako vo sne ?

darika

prejde to.Bud mu len vdacna,ze to ukoncil a bol silnejsi.Uz ako ten vztah bral,nad tym sa nepozastavuj,ale rozhodol sa vratit sa ku rodine.Najskor im nechcel viac ublizovat.Mohol ta mat rad,ale ty mu len bud vdacna,ze si nestratila roky.Vytahuj si len dovody preco je to tak lepsie a snaz sa vzit do koze manzelky.Pochopis.Rob hocico,aby si zamestnavala mozog,aby nemal cas rozmyslat.Hlavne vymaz mobil a nesnaz sa ho kontaktovat.Drzim palce.Este sa zalubis,len teraz je to cerstve.Drz sa.

tabee

suhlasim s afera.Smutna nepovedala, ci to bol nezavazny vztah, alebo ci on bol zadany.O to vlastne ani nejde.. rozchod ako rozchod.Chce to cas, slzy, a hlavne sa zamestnat-venovat sa niecomu co ta bude tesit,( bude tazke nazbierat v sebe elan , ale pojde to) vyhybat sa mu,a hlavne :nepredstavovat si co vsetko pekne ste spolu prezili,necitat ulozene sms ky v mobile, maily a podobne..doslova sa od neho odstrihnut( inak ti bude\" uzdravovanie trvat minimalne rok a pol ako mne :)) a konecnou pilulkou uzdravenia bude novy muz, ktory bude stat za to:)vela stastia

afera

Vsetci ju len odcudzujete,to nikoho nezaujima ci bola milenka alebo nie.Mozno aj ty vasi chlapi maju milenky a ani o tom netusite.Ona sa pyta ci ste nieco podobne prezili.Smutna drzim palce aby si rychlo zabudla aj ked to velmi boli,ale casom to prejde.

asterion

veru, je to poriadna davka naivity, ked si milenky myslia, ze im bude ten ich verny. :-)) a preco? ak nie je verny svojej predchadzajucej partnerke, preco by mal byt tej sucasnej, alebo buducej?

asdf1

no,mohlo to byť krásne,ale načo to bolo dobré???byť tou druhou by som nechcela.Chcem byť pre svojho priateľa tou jedinou,nie iba náhradou.Svoju lásku chcem mať vždy po ruke,nie keď to práve jemu vyhovuje.Chcem lásku iba jediného muža,a na celý život.

luckyliu1

nechcem ti kazit iluzie, ale ak islo o milenecky vztah tak je to vzdy o sexe...ked si isla do toho a suhlasila si s takymto vztahom musela si ratat ze budes ta druha, ze sa vzdy budes musiet o neho delit a je asi fakt ze konecne dostal rozum