neviem co je so mnou

Príspevok v téme: neviem co je so mnou
anonym2

Zdravim,neviem preco ale v poslednej dobe mam strasne bolesti hlavy ako nie celej ale proste ja toako keby citim ze v ktorej casti hlavy mato boli,dalej ma picha pri srdci,mam strasnu nevolnost myslim ze sa vyzvraciam no len ma napne a nic,dalej ma bolia svaly klby a somstrasne unaveny...unaveny som uz cez mesiac aj nieco aj ked bolest hlavy zacala len tento tyzden asi...aj ked spym tento tyzden sa mi zacali snivat strasne divne sny co predtym sa mi nestavalo vobec ze som daky sen mal...a vzdy sa okolo druhej tretej rano zobudim a potom zaspim a zase som cely den unaveny...pls poradte co mam robyt sa bojim ze to bude nejaka zakerna choroba ako HIV alebo nieco podobne

Denz

anonym-tukova hrcka:)
a ta sa nepohybuje:)....jedine s kožou a zvykne byt bolestiva pri tlaku na nu a preto aj ten pocit.

anonym2

a ozaj v zadnej lavej casi hlavy som si nasiel taku malu hrcku vraj to moze byt tukova hrcka no ale ta moja sa nejak nepohybuje a ked nanu tlacim alebo nieco tak maboli z toho hlava neviete co to moze byt?

ajcina

Milý anonym , presne viem o čom hovoríš, treba si dať do poriadku psychiku za pomoci nejakých upokojujúcich liekov a za mesiac ani nebudeš vedieť že si mal nejaké problémy.