Mala som milenca...

Príspevok v téme: Mala som milenca...
lastovickaa

2 roky a 4 mesiace som mala milenca, vzdy sme mali skvely sex, vzdy ho mal tvrdy...Boli sme milenci, ale obaja sme boli inak volni. A v dosledku mojho stahovania, by som s nim uz viac nemohla byt mozno raz za rok, tak som mu navrhla ze si dame nas uplne posledny sex.Chceli sme, aby to bolo krasne...No ale dopadlo to hrozne. Aj mna to nevzrusovalo, ani uvolnit som sa nevedela, no a jemu aj prestal pocas sexu stat. Nikdy pred tym sa take nestalo. Bolo to cele velmi zvlastne. A ja nechapem, ze preco, ked sme si to obaja tak planovali a chceli sme aby nas posledny sex bol prekrasny to takto blbo skoncilo. Snazila som sa mu este robit oral, ale teda aspon pol minuta kym mu zacal stat, doteraz mu hned vzdy stal...Cim to moze byt? Ja viem, ze s tym uz nic nenarobim, ale chcela som na neho spominat, a na nas posledny sex v dobrom. Ale po tomto sa to neda...Zeby som ho prestala na poslednom stretku uz vzrusovat?Obaja mame 23

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

ivona...

asi si ho ľúbila, že ? Aj ja mám milenca a ľúbim ho. Ale neviem s predstaviť, že by sme sa mali rozísť. A mať posledný sex. Asi by som sa rozplakala.

aluska

naco ta to trapi ked to bol len milenec?ved ste boli spolu len pre sex..ale mne sa zda ze z tvojej strany to chcelo byt trochu viac...lebo keby nie tak ta to netrapi a kasles na to

hormon

...asi ste si natom dali velmi zalezat, ked to bol posledny sex, chceli ste aby to bolo dokonale, no to, ze sa uz neuvidite asi spravilo skrat vo vasej psychike, takze aj to moze byt problem...

dobra vila

A pre toto by si na sex s nim spominala zle? Chybicka sa vloudila a co... Sama si priznala, ze aj ty si bola neuvolnena a pod. Vedel, ze je to naposledy, alebo jedna z poslednych, tak psychika spravila svoje. Predsa ste len dva roky spolu sexovali...
Podla mna preto, neviem, nevyznam sa, ja som nikdy s nikym nespavala za ucelom sexu... Radsej si najdi partnera a nielen vaginkou rozmyslaj :D

alzbee

To nepoznas Zakon schvalnosti ? Ze to, co clovek najviac planuje a uplne sa na to tesi, tak sa to zaklonite pokazi ? ja sa presne kvoli tomuto nikdy na nic netesim...

Kika:)

Vieš čo ma napadlo ?
Moc sa v tomto nevyznám, ale keby sa zalúbil, tak by mu bolo lúto, že je to posledný krát, alebo ako napísal slavino, že to bolo moc plánované alebo stres, proste že to ako keby muselo byt dobré, tak ho jednducho zradil ...nemyslím že by si ho prestala vzrušovat ...

slavino

to preto lebo ste to plánovali. Bolo to asi na silu. a ešte ste mali asi plnú hlavu toho, že je to naposledy.