Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet

Príspevok v téme: Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet
Juliankaaa

Ahojte mam mastnu plet,bez make upu vyzeram ako bodkovana princezna najviac ma stvu cierne bodky,a a par vyrazok a na brade jazvycki po akne,co som mala volakedy,neviete o nejakom dermatologickom centre,kde bi mi to dako vsetko odstranili a mala by som krasnu plet,som ochotna dat aj vela penazi:)len aby som mala plet ok,pretoze nemam vobec sebavedmie pripadam si skareda,ze sa ludia so mnou nechcu bavit atd.:(

kralovna_12

Samozrejme, cistim si plet kazdy vecer- odlicujem sa a natieram kremom. Dakujem vsetkym za tipy, urcite daco vyskusam, minimalne lepsie cistit plet

simonka722

a čistíš si pokožku poriadne? Zanesené póry su zo zlého odlíčenia alebo geneticky dané...ja používam na dočistenie taku kefku dixo. sk/ultrazvukova-cistiaca-kefa/ tak možno by aj tebe dačo take mohlo vyhovovať, keď bvravíš že stravou to nebude :)

Syllwa

Dobry den. Mne poradili na akne a vyrazky velmi dobry husty krem modra hlina od sibircanka. Je sice velmi husty, ale velmi ucinny, pretoze cisti pory.

kralovna_12

predstav si ale nič z toho čo si vymenovala nejem už roky, žiadne zahlieňovacie potraviny a ztužene tuky- zle mi je len ke´d si to predstavujem. Mliečne vyrobky nejem už roky, ani maso. takže pa