Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet

Príspevok v téme: Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet
Juliankaaa

Ahojte mam mastnu plet,bez make upu vyzeram ako bodkovana princezna najviac ma stvu cierne bodky,a a par vyrazok a na brade jazvycki po akne,co som mala volakedy,neviete o nejakom dermatologickom centre,kde bi mi to dako vsetko odstranili a mala by som krasnu plet,som ochotna dat aj vela penazi:)len aby som mala plet ok,pretoze nemam vobec sebavedmie pripadam si skareda,ze sa ludia so mnou nechcu bavit atd.:(

miskaobo9

rygonka mozem sa ta spytat kde si si takto dala osetrit plet a ako casto? a kolko ta to asi stalo? mala b som o to zaujem tiez..dikyy

kudrlinka

Asi preto poniektorým nič nepomáha, pretože to skúšate týždeň-až mesiac a ak nezaberá tak kupujete niečo iné. Efekt sa dostaví až po mesiacoch pravidelného užívania... Skúste to, a až potom sa sťažujte, že nič nepomáha.

riq

no baby, jak ja to tu čítam zisťujem, že ja som moc lenivá a neporiadna...nepoužívam žiaden krém, pleťovú vodu tak raz za mesiac alebo ani to nie, skúšala som piling a štipalo to tak sa na to asi vykašlem úplne, stravujem sa pomerne nezdravo, pitný režim viac menej dodržiavam, fajčím, kávičkujem, u kozmetičky som bola raz v živote....a okrem vyrážky raz za pol roka a asi 10 čiernych bodiek na nose nemám žiadne problémy....ale srandy ako korektory, makeup, pudriky používam naozaj zriedkavo. radšej si o tych 15 - 210 minut dlhšie pospím rano :)

alic3

uz vsetko :)>nápodobne.
rovnaku kozmetiku sme skusali. momentalne dokonca chemicke peelingy a po troch tyzdnoch- prekvapivo- nic. ja uz dokonca ani lekarskej kozmetike nedoverujem. raz som si tam davala odstranovat cievky: velke peniaze hop do kasicky, bolest nenormalna a vysledok ziadny. ciste tyranie, za ktore si clovek musi mastne zaplatit.
asi to bude musiet dopadnut tym zmierenim sa. alebo mozno este kozna...?

ayurveda

Každá žena si zaslúži byť krásna.Len to je akosi nepravodlivé,že niekto musí vynaložiť viac úsilia.Tieto problémy,ktoré spomínate,sú aj genetika,aj iné vplyvy,ale aj odpoved organizmu na všetku tú chémiu,ktorá okolo nás je.Brániť sa je účinné aj čisto prírodnými prípravkami,bez chémie.Môžem vám s tým pomôct,ak chcete ayurveda.sk zavináčgmail.com Kozmetikou zo srí lanky.

už všetko

Každý máme asi do vienka dané a nespravíme s tým nič. ja chodím kozmetičke pravidelne každý 1a1/2 mesiaca, dodržiavam pitný režim(len voda a bylinkové čaje),už som aj detoxikačné kúry skúsila, kozmetiku normálnu volne predajnú, kozmetiku z lekárne od AA,avene,bioderma,la roche p, eucerin až po vichy, aj drahú značkovú kozmetiku clinique a podobne aj prírodnú biokozmetiku a niiiiiiiičč! (a to od mydla, gélu, vody, krému, make upu až po púder) jediné čo som nevyskúšala je zmieriť sa s tým že dokonalú pleť proste mať nebudem :-(

vevericka

na cierne bodky (aspon u mna) plati : umyt gelom, tonizovat pletovou vodou a natret kremom,(vam vyhovujucej znacky) od puberty som nemala vacsiu vyrazku, cierne bodky sa mi spravia na nose aj to iba, ked zanedbam tie tri body

kaciatko_7

ajjaja: co by si odporucala mne v pripade ze vytlacanie u kozmeticky musim hned vylucit... mam totiz velmi citlivu plet, stacilo v minulosti ked som si plet cistila tymi somarinami z drogerky typu garnier, loreal, clean and clear a pod. a nos bol po case sama zilka...
ja som zmenila pitny rezim, zivotospravu ciastocne,,, no a to bahno od alverde to mi pride ako hotovy zazrak

rygonka

ahojte! mne velmi pomohla asi este pred troma rokmi lekarska kozometika teda lekatske(odborne)cistenie pleti, ktore sa vykonava v ustave lekarskej kozmetiky. ked som tam zacala chodit plet som mala v hrozo strasnom stave ale uz po styroch mesiacoch zo stredne tazkeho akne nebola ani stopa a cierne bodky som vobec nemala, plet som mala na nepoznanie ako babetko! a este jedna poznamka- cierne bodky musia ist von, ale neodporucam neodbornu.- domacu manipulaciu cize vytlacanie sa doma pred zrkadlom- hovorim z vlastnej skusenosti . :)